Apartamenty
Estepona

Apartamenty inwestycyjne w Hiszpanii
475 000
Model podziałowy
10 lat
2023
114 - 442 m2
365 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Oferta zawiera 63 urocze apartamenty z 2/3 sypialniami oraz 2 łazienkami. Nieruchomości wychodzą na południe, wschód, południowy wschód i zachód, co pozwala w pełni wykorzystać światło słoneczne i zapewnia ciepłą i jasną atmosferę.

W apartamentach znajdują się przestronne pokoje z sypialniami o powierzchni do 18 metrów. Salon z jadalnią mają bezpośrednie wyjście na taras. O odpowiednią temperaturę zadba klimatyzacja, a także ogrzewanie podłogowe i powietrzna pompa ciepła.

Apartamenty są w pełni wykończone i wyposażone w następujące sprzęty: wyciągany okap, piekarnik, lodówka, płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka i pralka. Wszystkie nieruchomości posiadają jedno lub dwa miejsca parkingowe oraz komórkę lokatorską i pokój w piwnicy.

Osiedle oferuje ponad 6700 m² spektakularnych części wspólnych, w pełni przygotowanych na maksymalną radość całej rodziny. Znajdą się tu m.in: duży basen, basen dla dorosłych, dla dzieci, Jacuzzi, strefa biczów wodnych, jezioro z wyspą relaksacyjną, obszar do ćwiczeń jogi, w pełni wyposażona siłownia, boisko do gry w bule, plac zabaw i Wi-Fi w całej części wspólnej;

Udogodnienia

Lokalizacja condohotelu

Inwestycja znajduje się w Złotym Trójkącie Marbelli, Estepony i Benahavís, gdzie króluje spokój natury i można cieszyć się charakterystycznym śródziemnomorskim stylem życia.
La Atalaya to znana i uznana dzielnica mieszkaniowa, gdzie możesz cieszyć się wszystkimi potrzebnymi usługami pod ręką. Supermarkety, centra handlowe, szeroka oferta restauracji, tereny zielone do spacerów i inne udogodnienia sprawiają, że okolica La Atalaya jest bezkonkurencyjną opcją blisko morza.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy