Aries Residence Bukowina Tatrzańska

Apartamenty inwestycyjne Bukowina Tatrzańska

Cena od
395200 zł
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2022
Powierzchnia
20.8 - 54.5 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Położenie wśród drewnianych pensjonatów pamiętających czasy Witkacego i Tetmajera, w miejscu tak zjawiskowym, że urządzano tutaj przed wojną malarskie plenery. Tutaj właśnie znajduje się kilkadziesiąt wyciągów narciarskich oraz dwa aquaparki z wodą termalną.

Apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej to nie tylko piękna architektura, ale i wyjątkowe udogodnienia dla gości oraz najwyższy standard wykończenia gwarantowany przez markę ARIES.

Stworzone przez nas projekty pod marką Aries należą do elity rynku hotelarskiego w Polsce. Sprawdź co decyduje o ich wyjątkowości.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki.
Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat), a zakupiony przez Ciebie apartament pod inwestycje będzie miał osobną księgę wieczystą. Poznaj więcej korzyści inwestycji w Aries Residence.

Udogodnienia

Bar
Rowerownia
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

Lokalizacja condohotelu

Położenie wśród drewnianych pensjonatów pamiętających czasy Witkacego i Tetmajera, w miejscu tak zjawiskowym, że urządzano tutaj przed wojną malarskie plenery. Tutaj właśnie znajduje się kilkadziesiąt wyciągów narciarskich oraz dwa aquaparki z wodą termalną.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą