Aries Residence Krynica-Zdrój

Apartamenty inwestycyjne Krynica-Zdrój

Cena od
443 615 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
20 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
32 - 67 m²
Pobyt właścicielski
Inne
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Aries Residence Krynica - Zdrój to kompleks 10 butikowych apartamentowców powstających na zboczu wzniesienia, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka.

Inwestycja wyróżnia się spektakularnymi widokami na panoramę beskidzkich szczytów. Oferuje ponad 200 apartamentów typu condo o metrażach od 32 m2 do 66 m2. Wszystkie apartamenty będą posiadały w pełni wyposażone aneksy kuchenne i zostaną wykończone w pięciogwiazdkowym standardzie.
Na ostatnich piętrach powstaną penthouse'y z tarasami widokowymi, a kilkadziesiąt lokali zostanie wyposażonych w prywatne sauny.
Goście będą mogli korzystać ze strefy wellness, restauracji, kawiarni, widokowego Coctail Baru, jacuzzi zewnętrznego i wewnętrznego, oraz leśnego placu zabaw.

Inwestowanie w apartamenty - Aries Residence Krynica - Zdrój

Model biznesowy inwestycji został przygotowany z myślą o klientach zainteresowanych zakupem apartamentów w celach wypoczynkowych, jak i inwestorów szukających nieruchomości w znanym kurorcie górskim, zapewniającej stałe obłożenie i zysk przez cały rok.

Projekt oferowany jest w opcji zakupu ze stałym zyskiem do 8% oraz pobytami właścicielskimi aż do 6 tygodni w roku, bądź w opcji umowy podziałowej 30%/70%.

Operatorem obiektu będzie Platan Hotels & Management, spółka specjalizująca się w obsłudze luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych, działających pod marką Aries.

Zakończenie budowy zaplanowane zostało na II kwartał 2024 roku.

Udogodnienia

Rowerownia
Strefa Kids
Recepcja
Sauna
Narciarnia
Taras widokowy

O inwestorze

Operatorem apartamentów inwestycyjnych w Krynicy - Zdrój będzie PLATAN HOTELS & RESORTS, specjalizujący się od lat w zarządzaniu obiektami hotelowymi marek premium.
PLATAN HOTELS & RESORT odpowiada za sukces Aries Hotel & Spa ***** w Zakopanem -zdobywcy wielu nagród i wyróżnień. Od początku swojej działalności otrzymał ich ponad 25. Jest również laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu World Luxury Hotel Awards 2017.
Deweloperem projektu jest polski deweloper, firma Platan Group, która od 23 lat realizuje projekty biurowe, magazynowe, hotelowe, sportowe i rekreacyjne.

*5 hoteli
*150 sprzedanych apartamentów
*23 lata w branży

Lokalizacja condohotelu

Krynica – Zdrój to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Atutem regionu jest świetna infrastruktura narciarska, liczne szlaki turystyczne po górach Beskidu Sądeckiego i uroki okolicznych rezerwatów przyrody.

Krynica – Zdrój to jeden z najbardziej znanych kurortów górskich nazywany „Perłą Polskich Uzdrowisk”. Rocznie przyciąga swymi atrakcjami ponad 1 mln turystów z Polski i zagranicy.

Lokalizacja inwestycji zapewni gościom możliwość korzystania z licznych atrakcji sportowych jak i miejskich przez cały rok.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą