Aries Residence Krynica-Zdrój

Apartamenty Krynica-Zdrój

Cena od
443 615 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
32 - 67 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Inwestycja Aries Residence w Krynicy - Zdrój to kompleks 10 kaskadowo rozmieszczonych na stoku butikowych apartamentowców powstających na wprost Jaworzyny Krynickiej.
Na najwyższych piętrach powstaną penthouse'y z tarasami widokowymi, a kilkanaście apartamentów będzie wyposażonych w prywatne sauny.
Apartamenty o standardzie 5 ***** powstały z myślą o inwestorach szukających ekskluzywnych i gwarantujących sukces nieruchomości.
Inwestycja w znanym kurorcie górskim, w otulinie sosnowego lasu z panoramicznym widokiem na Jaworzynę Krynicką gwarantuje gościom niezapomniany i komfortowy pobyt.

Udogodnienia

Rowerownia
Strefa Kids
Recepcja
Sauna
Narciarnia
Taras widokowy

O inwestorze

Operatorem apartamentów inwestycyjnych w Krynicy - Zdrój będzie PLATAN HOTELS & RESORTS, specjalizujący się od lat w zarządzaniu obiektami hotelowymi marek premium.
PLATAN HOTELS & RESORT odpowiada za sukces Aries Hotel & Spa ***** w Zakopanem -zdobywcy wielu nagród i wyróżnień. Od początku swojej działalności otrzymał ich ponad 25. Jest również laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu World Luxury Hotel Awards 2017.
Deweloperem projektu jest polski deweloper, firma Platan Group, która od 23 lat realizuje projekty biurowe, magazynowe, hotelowe, sportowe i rekreacyjne.

*5 hoteli
*150 sprzedanych apartamentów
*23 lata w branży

Lokalizacja condohotelu

Krynica – Zdrój to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Atutem regionu jest świetna infrastruktura narciarska, liczne szlaki turystyczne po górach Beskidu Sądeckiego i uroki okolicznych rezerwatów przyrody.

Krynica – Zdrój to jeden z najbardziej znanych kurortów górskich nazywany „Perłą Polskich Uzdrowisk”. Rocznie przyciąga swymi atrakcjami ponad 1 mln turystów z Polski i zagranicy.

Lokalizacja inwestycji zapewni gościom możliwość korzystania z licznych atrakcji sportowych jak i miejskich przez cały rok.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą