Baltin Sun

Apartamenty inwestycyjne w Ustroniu Morskim

Cena od
343 503 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2023
Powierzchnia
23 - 40 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Baltin Sun to pierwszy 5-gwiazdkowy, całoroczny hotel w Ustroniu Morskim. Ten ekskluzywny obiekt budowany w otulinie lasu, na skraju topowego kurortu dzieli od morza i plaży zaledwie 500 metrów.

Powstaną tu luksusowe, klimatyzowane, w pełni wykończone lokale o różnorodnych powierzchniach oraz niezwykle rozbudowana i zróżnicowana infrastruktura rekreacyjna, rozrywkowa i gastronomiczna zapewniająca ich maksymalne obłożenie na przestrzeni całego roku. Wszystkie lokale będą wykończone pod klucz oraz klimatyzowane.

Własny apartament w Baltin Sun to 8% rentowności, 10 lat umowy najmu, pełen dostęp do infrastruktury, pełna własność i pobyty właścicielskie.

Udogodnienia

Bar
Rowerownia
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

Lokalizacja condohotelu

Lokalizacja jest idealna dla osób, które poszukują spokoju i relaksu z dala od tłumów, a jednocześnie chciałyby mieć możliwość skorzystania z atrakcji nadmorskiego kurortu. Ustronie Morskie znajdują się w niedalekiej odległości od Kołobrzegu, dlatego rozrywki są na wyciągnięcie ręki, a położenie na uboczu gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynk

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą