Wróc do Aktualności

Daniel Kasieczka dyrektorem prestiżowej inwestycji w Karpaczu

Apartamenty pod inwestycje Karpacz Tremonti-basen

Nowy Condo Hotel Tremonti Ski & Bike Resort to inwestycja, która od początku realizacji cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz do czynników, które świadczą o jej prestiżowym charakterze, doszedł kolejny – zarządzania obiektem podjął się Daniel Kasieczka, menedżer, który ma na swoim koncie sukcesy w Polsce i za granicą.

 

-To ma być obiekt w stylu alpejskim, oferującym regenerację i relaks na najwyższym światowym poziomie. Chcemy wprowadzić nowe standardy w polskim hotelarstwie. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania informatyczne, które znakomicie poprawią jakość pobytu w naszym ośrodku. Kładziemy nacisk na relacje: nasz hotel będzie przyjazny nie tylko dla gości, ale i personelu, który pracuje na jego atmosferę – podkreśla Daniel Kasieczka, doświadczony menedżer, któremu powierzono prowadzenie rodzinnego kompleksu apartamentów pod inwestycje w samym sercu Karpacza.

 

Położony na wysokości ponad 650 m n.p.m., hotel Tremonti Ski & Bike Resort ma przyciągać gości nie tylko oszałamiającym widokiem na masyw Śnieżki i Skalny Stół, jedne z najpiękniejszych partii Karkonoszy. – Moją ambicją jest spełniać oczekiwania najbardziej wymagających  miłośników aktywnego wypoczynku –  wyjaśnia Daniel Kasieczka. – Nasi goście będą mieli do dyspozycji wypożyczalnię sezonowego sprzętu rekreacyjnego. Po pełnym wrażeń dniu będą mogli zregenerować się w jednym z hotelowych basenów lub spa, a wieczorem zrelaksować przy doskonałym posiłku w naszej restauracji bądź barze. Dla entuzjastów zorganizowanych atrakcji mamy przygotowany bogaty kalendarz wydarzeń, od imprez z muzyką na żywo, po morsowanie – dodaje dyrektor Tremonti Ski & Bike Resort.

 

Żeby maksymalnie uprościć dostęp do wymienionych atrakcji, Daniel Kasieczka opracowuje zintegrowany system do zarządzania pobytem. Jak w najwyższej klasy ośrodkach alpejskich, goście  będą  mogli zarezerwować wizytę w spa, stolik w restauracji czy zamówić posiłek do pokoju, korzystając z telewizora w pokoju hotelowym lub własnego telefonu. Za pomocą internetu nie tylko zarezerwują pokój, ale również wypełnią kartę meldunkową, zamówią miejsce w garażu. – W ten sposób upraszczamy niezbędne procedury do minimum i ograniczamy ilość papierów, wypełnianych zwykle zaraz po przyjeździe – podkreśla  dyrektor Tremonti Ski & Bike Resort.

 

W położonym w sercu Karpacza hotelu innowacyjne rozwiązania mają iść w parze z wysoką jakością obsługi. – Dlatego kładziemy nacisk nie tylko na charakter relacji nawiązywanych z naszymi gośćmi, ale i z personelem. Chcemy wprowadzić nowe standardy zarządzania, niespotykane jeszcze na polskim rynku. Będziemy wiele wymagać, ale też mamy wiele do zaoferowania naszym pracownikom – wyjaśnia Daniel Kasieczka.

 

Jego wizja to efekt wielu lat spędzonych na zachodzie Europy. – Zaczynałem jako praktykant, następnie młodszy kucharz i kucharz w Bristol Marriott Royal Hotel. W Tracy Park Resort, luksusowym hotelu i klubie golfowym w Bath, niedaleko Bristolu, powierzono mi stanowisko szefa kuchni. Kolejnym krokiem była funkcja Executive Head Chef w Hilton Garden Inn Bristol, a następnie Head Chef w Holiday Inn Bristol City Centre, gdzie moim zadaniem było zbudowanie na nowo renomy hotelowej restauracji – wylicza.

 

Hotel Tremonti Ski & Bike Resort to nie pierwszy otwierany przez niego obiekt w Polsce. Dowodem, że posiada niezbędne do tego doświadczenie, jest sukces, jaki odniósł, uruchamiając hotel i spa na południu kraju oraz organizując restaurację w pięciogwiazdkowym hotelu na polskim Wybrzeżu. – Pod tym względem zadanie, jakie postawiono przede mną w Karpaczu, nie stanowi dla mnie wyzwania. To, co chcę teraz osiągnąć, to wprowadzenie dla wymagających klientów rozwiązań, których w Polsce w tej skali nikt jeszcze nie stosował – podsumowuje.

 

Unikalna lokalizacja, architektura, infrastruktura oraz przyjęty model biznesowy sprawiły, że Hotel TreMonti Ski & Bike Resort to wyjątkowy obiekt na rynku condo. – 90 proc. apartamentów pod inwestycje znalazło nabywców w ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia sprzedaży, co oznacza, że była to inwestycja ciesząca się największym zainteresowaniem spośród naszych wszystkich projektów – podkreśla Prezes TreMonti, operator obiektu i współzałożyciel portalu Condo.pl.
Model biznesowy inwestycji opiera się na systemie condo – każdy apartament pod inwestycje, który został sprzedany, oddany jest w zarządzanie operatorowi  poprzez długoletnią umowę najmu.

 

IHG Hotels & Resorts wprowadza markę Holiday Inn ...

Inwestorzy wybierają Condo.pl – podsumowanie spr ...

W Krynicy-Zdroju powstanie pięciogwiazdkowy hote ...

Golden Tulip i Golden Tulip Residence w Łebie

Gdzie uciec przed wakacjami w parawanlandii?

Poprzedni artykuł

Ruszył kolejny etap condohotelu Osada Morska Resort & Spa w Łebie

Następny artykuł
condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą