Green Apartments

Cena od
505325 zł
Stopa zwrotu
6,5%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2021
Powierzchnia
34 - 35 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Dla wszystkich, którzy myślą o przestronnym i wygodnym miejscu, w którym można odpocząć, oferta na ten aparthotel powinna być interesująca. Jest położony w kompleksie apartamentowym Green Mountain Resort, w Karpaczu, w sąsiedztwie górskich szlaków i wyciągów narciarskich. Jest to również doskonałe miejsce zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci , które mogą bawić się na bardzo dużym terenie, będąc jednocześnie bezpieczne. Do dyspozycji młodszych i starszych gości są tu baseny, centrum SPA, oraz 2 restauracje. Jeśli obawiasz się inflacji, to ta nieruchomość chroni Cię przed nią lepiej niż większość dostępnych na rynku instrumentów finansowych.

Po pierwsze wartość takich apartamentów pod inwestycje wciąż rośnie, a cena którą chcemy uzyskać jest identyczna za jaką je nabyliśmy 11 miesięcy temu. Po drugie będąc właścicielem jednocześnie zarabiasz kilka tysięcy złotych miesięcznie za wynajem jego powierzchni dla innych gości. Operator ma olbrzymie doświadczenie w tego typu inwestycjach i nawet w ciągu poprzedniego lata obłożenie obiektów w GMR było bliskie 100%. Zapewnia to spokój, pewność inwestycji, ochronę przed inflacją i stabilny przychód. Apartamenty pod inwestycje są nowe, oddane do użytku na początku 2021, stanowią część wcześniej wybudowanego kompleksu. Aparthotele zostały przez nas pozyskane w ramach rozliczeń z inwestorem, co było częścią kontraktu. Dodatkowym plusem jest to, że wyposażyliśmy je w meble naszej produkcji. A na tym znamy się dobrze. Nowe i gotowe do użytkowania.

Udogodnienia

Basen wewnętrzny
Restauracja
Spa

Lista apartamentów inwestycyjnych

NumerPowierzchniaPiętroLiczba
pokoi
Taras/
balkon
Miejsce
parkingowe
StatusCena
13412TakNieWolneZobacz plan
Porównaj
Do schowka
505325 zł
Ceny podawane netto*

Lokalizacja condohotelu

Nowy, wyposażony i gotowy do użytkowania aparthotel w ośrodku z widokiem na góry, który jest położony 5 km od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego, 6 km od kościoła klepkowego Wang i 19 km od Jeleniej Góry.

Green Apartments, ul. Sarnia 21a, 58-540 Karpacz, Polska

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą