Green Apartments

Sarnia 21a

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

Metraż

0

Cena

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Dla wszystkich, którzy myślą o przestronnym i wygodnym miejscu, w którym można odpocząć, oferta na ten aparthotel powinna być interesująca. Jest położony w kompleksie apartamentowym Green Mountain Resort, w Karpaczu, w sąsiedztwie górskich szlaków i wyciągów narciarskich. Jest to również doskonałe miejsce zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci , które mogą bawić się na bardzo dużym terenie, będąc jednocześnie bezpieczne. Do dyspozycji młodszych i starszych gości są tu baseny, centrum SPA, oraz 2 restauracje. Jeśli obawiasz się inflacji, to ta nieruchomość chroni Cię przed nią lepiej niż większość dostępnych na rynku instrumentów finansowych.

Po pierwsze wartość takich apartamentów pod inwestycje wciąż rośnie, a cena którą chcemy uzyskać jest identyczna za jaką je nabyliśmy 11 miesięcy temu. Po drugie będąc właścicielem jednocześnie zarabiasz kilka tysięcy złotych miesięcznie za wynajem jego powierzchni dla innych gości. Operator ma olbrzymie doświadczenie w tego typu inwestycjach i nawet w ciągu poprzedniego lata obłożenie obiektów w GMR było bliskie 100%. Zapewnia to spokój, pewność inwestycji, ochronę przed inflacją i stabilny przychód. Apartamenty pod inwestycje są nowe, oddane do użytku na początku 2021, stanowią część wcześniej wybudowanego kompleksu. Aparthotele zostały przez nas pozyskane w ramach rozliczeń z inwestorem, co było częścią kontraktu. Dodatkowym plusem jest to, że wyposażyliśmy je w meble naszej produkcji. A na tym znamy się dobrze. Nowe i gotowe do użytkowania.

 

POWIERZCHNIE

Pokoje o całkowitej powierzchni 34,80m2

Salon z aneksem kuchennym 20,78m2

Sypialnia o powierzchni 10,27m2

Łazienka o powierzchni 3,80m2

 

OPIS APARTHOTELU

LOKALIZACJA

Nowy, wyposażony i gotowy do użytkowania aparthotel w ośrodku z

widokiem na góry, który jest położony 5 km od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego, 6 km od kościoła

klepkowego Wang i 19 km od Jeleniej Góry.

Green Apartments

ul. Sarnia 21a

58-540 Karpacz, Polska

 

WIĘCEJ INFORMACJI

https://fb.watch/2gm1zKK2-l/

https://fb.watch/2gm5OdwRGc/

 

FORMALNOŚCI

Przeniesienie własności:

30 maj 2021 rok

Roczny czynsz:

7% w skali roku

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

gr
fr

Karta lokalu

karta

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.