voco InterContinental Szklarska Poręba

Hotel Horizon Szklarska Poręba - etap II

Cena od
421 124 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
20 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
22.51 - 41.73 m²
Pobyt właścicielski
21 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Poznaj drugi etap Horizon Hotel & Resort

Drugi etap Horizon Hotel & Resort, to aż 100 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów z widokiem na przepiękną panoramę górskich pasm. Stanowi uzupełnienie pierwszego etapu, na który składa się 155 apartamentów działających pod marką Holiday Inn Resort. Całość jest zlokalizowana w malowniczej Szklarskiej Porębie na powierzchni 2 ha. Każdy apartament pozwala podziwiać bajeczną panoramę Karkonoszy. Zachwycająca, dopasowana do sudeckiej tradycji architektura to dzieło studia Q2. Wysokiej jakości drewno i kamień łączą się z nowoczesnymi przeszkleniami elewacji, dając imponujący efekt. Za stylowe wnętrza odpowiada uznana pracownia Tremend. Zarządzanie obiektem zostanie powierzone renomowanym operatorom, których kompetencje są fundamentalne dla bezpieczeństwa inwestycji.

NASZE MOCNE STRONY

Komfortowy wypoczynek zapewni gościom bogata infrastruktura obiektu:
- restauracja,
- wine bar, whisky room
- strefa welness z basenem zewnętrznym, jacuzzi, tarasem do jogi i salą fitness.

Na terenie hotelu powstanie również:
- część konferencyjna
- przestrzeń do spotkań biznesowych.

Całość zachwycać będzie architekturą dopasowaną do sudeckiej tradycji oraz nowoczesnym designem łączącym wysokiej jakości drewno i kamień z nowoczesnymi przeszkleniami elewacji.

Okolica hotelu oferuje wiele atrakcji w postaci m.in.: ponad 150 km narciarskich tras biegowych zlokalizowanych w Polanie Jakuszyckiej w najlepszej bazie treningowej dla biegaczy narciarskich w Europie Środkowej oraz skorzystać ze stoków miejskich Ski Arena Szrenica, które oferują 15 km dośnieżanych tras zjazdowych.

Synergia dwóch hoteli - voco i Holiday Inn.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Narciarnia
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

VOCO to międzynarodowa marka hotelowa działająca od 2018 r. Należy do brytyjskiego przedsiębiorstwa InterContinental Hotels Group, którego jest najszybciej rozwijającym się podmiotem.

Dzięki umowie franchisingowej staliśmy się częścią jednej z największych globalnych grup hotelowych na świecie. IHG to ponad 6.000 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Drugi etap inwestycji będzie działał pod marką voco, należącą do InterContinental Hotels Group.

Lokalizacja condohotelu

Nasza inwestycja znajduje się w Dolinie Szczęścia, najpiękniejszej części Szklarskiej Poręby, ze złotym widokiem na panoramę Karkonoszy. Myli się ten, kto myśli, że Szklarska Poręba nie tętni życiem. Liczne imprezy, koncerty, atrakcje turystyczne, możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz różnorodna oferta gastronomiczna sprawiają, że jest to miejsce idealne na weekendowy wypad lub wakacje zarówno dla rodzin szukających odpoczynku, jak i dla młodych ludzi spragnionych wrażeń. A to wszystko w otoczeniu przepięknych gór!

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą