Wróc do Aktualności

Inwestycja condohotelowa w centrum Karpacza z niecodziennym widokiem

Apartamenty pod inwestycje Karpacz Tremonti-ciemne

W sercu Karpacza powstają nowe apartamenty pod inwestycje zarządzane w modelu condo. Tremonti Ski & Bike Resort będzie wysokiej klasy obiektem, posiadającym pełną infrastrukturę, z którego rozpościerać się będzie widok na trzy najbardziej charakterystyczne szczyty Karkonoszy.

 

W samym sercu Karpacza powstaje nowa inwestycja condohotelowa – Tremonti Ski & Bike Resort. Na działce położonej na wysokości 650 m n.p.m., w sąsiedztwie parku z wodospadem, powstanie kompleks z niecodziennym widokiem z okien.

 

– Nazwa hotelu nie jest przypadkowa. Z apartamentów inwestycyjnych rozpościerać się będzie bowiem widok na trzy najwyższe szczyty Karkonoszy. – mówi Artur Wach, członek zarządu Tremonti.

 

Tremonti to sześć budynków połączonych łącznikami – w tym dwa zabytkowe – które zaoferują blisko 130 apartamentów pod inwestycje wykończonych i wyposażonych w standardzie czterogwiazdkowym. Każdy z lokali posiada własny aneks kuchenny. Do dyspozycji gości będzie także podgrzewany basen, obszar dedykowany dla gabinetów spa & wellness, siłownia, plac zabaw oraz restauracja. W okresie letnim goście będą mogli korzystać basenu infinity oraz poolbar’u, z którego rozpościerać się będzie widok na panoramę Karkonoszy.

 

– Idea, która przyświecała w projektowaniu Tremonti to stworzenie rodzinnego obiektu, który jednocześnie spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości, uprawiających sport. – czytamy na stronie inwestycji.

 

Model biznesowy

 

Model biznesowy inwestycji opiera się na systemie condo. Inwestorzy zainteresowaniu kupnem apartamentów pod inwestycje zawierają z operatorem umową najmu na okres 10 lat. Operator zapewnia stałą stopę zwrotu w skali roku, niezależną od obłożenia. Inwestorzy mają dodatkowo aż 30 dni pobytu właścicielskiego. Oznacza to, że w każdym roku trwania umowy, będzie mógł spędzić miesiąc w swoim apartamencie. Co ważne, za wszystkie remonty oraz wymianę mebli odpowiada operator, także jest to inwestycja niemal bezobsługowa.

 

Za działalność operacyjną obiektu odpowiadać będzie Wprost Nieruchomości – grupa firm, wyspecjalizowanych w kompleksowej obsłudze projektów hotelarskich i deweloperskich, opartych na modelu apart i condo hotelowym. Zespół firmy posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z największymi podmiotami operującymi w sektorze apartamentów pod inwestycje. Obecnie Wprost Nieruchomości odpowiada za komercjalizację oraz uruchomienie inwestycji, złożonych z blisko 500 lokali, z przeznaczeniem na wynajem.

 

Deweloperem realizującym budowę inwestycji jest spółka SP CAPITAL z grupy Spectrum Development, która ma dziewiętnastoletnie doświadczenie w budowie mieszkań, budynków usługowych, magazynowych i handlowych na terenie Polski. Realizuje także inwestycje apartamentowe w ośrodkach turystycznych. W najbliższym czasie, oprócz TREMONTI SKI & BIKE RESORT, planowane są budowy obiektów apartamentowych na własnych działkach w innych nadmorskich i górskich miejscowościach: Pobierowie, Mielnie, Juracie oraz Wiśle.

 

Za projekt obiektu odpowiada doświadczona na rynku hotelowym pracownia Q2.

 

– Koncepcja budynków zakłada bezpośrednie nawiązanie do lokalnej tradycji budowlanej, przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań podnoszących standard korzystania z obiektu, takich jak dużych, przestronnych okien, pozwalających na integrację wnętrz pensjonatów z górskim krajobrazem. – czytamy na stronie pracowni.

 

Inwestorzy wybierają Condo.pl – podsumowanie spr ...

W Krynicy-Zdroju powstanie pięciogwiazdkowy hote ...

Golden Tulip i Golden Tulip Residence w Łebie

Październik potwierdza bum na nieruchomości waka ...

Kontrowersyjna inwestycja w Zakopanem. Na Podhalu powstanie 15-piętrowy wieżowiec?

Poprzedni artykuł

W nieruchomościach wakacyjnych kwartał jak cały rok

Następny artykuł
condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą