Lake Hill 3

Apartamenty inwestycyjne Karpacz - Sosnówka

Cena od
undefined zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2023
Powierzchnia
39 - 40 m²
Pobyt właścicielski
15 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Lake Hill Resort & Spa ma przyjemność przedstawić Państwu idealny sposób na inwestycję kapitału poprzez zakup apartamentu pod inwestycje w systemie condo. Pozwoli to Państwu cieszyć się co miesiąc z otrzymanego dochodu w stałej wysokości, corocznie indeksowanego o wskaźnik inflacji a jednocześnie daje możliwość wypoczynku w dogodnym dla Państwa terminie. Stają się Państwo pełnoprawnym właścicielem nieruchomości, a doświadczony operator przejmuje na siebie całość obowiązków związanych z zarządzaniem, wynajmem lokalu oraz kosztami eksploatacyjnymi. Umowa podpisywana jest na 10 lat z możliwością przedłużenia.

W III etapie inwestycji funkcjonującego już od marca 2019 r. Hotelu Lake Hill Resort & Spa, oferujemy Państwu 20 willi jednorodzinnych oraz apartamenty pod inwestycje w 10 kameralnych budynkach w unikalnym górskim stylu położone w samym centrum Karkonoszy w odległości 4 km od Karpacza.

Z okien wszystkich naszych apartamentów rozciągać się będzie przepiękny panoramiczny widok na szczyty Karkonoszy od Śnieżki do Szrenicy oraz na malowniczy Zalew Sosnówka.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

Lista apartamentów inwestycyjnych

NumerPowierzchniaPiętroLiczba
pokoi
Taras/
balkon
Karta lokaluStatusPorównaj/dodaj
do ulubionych
II.A.0139.56parter2TakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę
III.D.0139.56parter2TakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę
VI.B.0139.56parter2TakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę

O inwestorze

Europlan to holding inwestycyjny, kojarzony w szczególności z osobą Artura Koziei. To bankier i inwestor, zdobywający doświadczenie głównie w Londynie, na stanowisku dyrektora inwestycyjnego w Credit Suisse, Morgan Stanley czy Barclays Capital. Grupa Europlan pod jego kierownictwem stała się jednym z czołowych inwestorów na rynku budownictwa biurowego i hotelowego.

W ramach inwestycji biurowych spółka zrealizowała m.in. budynek Mangalia, na warszawskim Mokotowie oraz budynek Feniks, również w Warszawie. Ten nowoczesny obiekt, o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych, stanowi m.in. siedzibę BOŚ Banku.

Europlan zasłynął również zakupem Centrum Kongresowego Gromada w Krakowie. To nowoczesny obiekt hotelowy, dysponujący największym w Polsce, przyhotelowym centrum konferencyjnym. Obiekt działa pod 4-gwiazdkową marką Metropolo by Golden Tulip.

Wśród inwestycji hotelowych zrealizowanych przez Europlan, na uwagę zasługuje zwłaszcza Lake Hill Resort & Spa. To czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany w Karkonoszach, otwarty w marcu 2019 roku. W ostatnim czasie firma rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji. Jednocześnie przygotowuje nowy obiekt hotelowy w Warszawie, który będzie działac pod marką Campanile.

W 2019 roku Europlan rozpoczął również realizację hotelu w Ostródzie, pod marką Radisson Blu. Ten czterogwiazdkowy hotel posiada 241 nowoczesnych apartamentów, przyhotelowy aquapark, boiska do squasha oraz rozbudowaną strefę basenową i spa. Obiekt został oddany do użytku w 2020 roku.

Lokalizacja condohotelu

Wyjątkowe położenie obiektu daje możliwość zarówno wyciszenia się od codziennego zgiełku jak również skorzystania z bogatych atrakcji turystycznych w zależności od pory roku. Dla miłośników sportów zimowych nie zabraknie wyciągów narciarskich, pasjonaci pieszych wędrówek z pewnością docenią szlaki turystyczne i otaczające piękno przyrody. Baseny termalne, ścieżki rowerowe to tylko część atrakcji jakie możemy Państwu zagwarantować. Bogata infrastruktura hotelu Lake Hill Resort & SPA z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości indywidualnych, jak również klientów biznesowych.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą