Apartamenty inwestycyjne Karpacz

Lake Hill 2

Sosnówka, k. Karpacza

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Lake Hill Resort & Spa to pierwszy hotel umiejscowiony nad 140 hektarowym zalewem, wśród natury -  niepowtarzalny widok na jezioro Sosnówka i wszystkie szczyty Karkonoszy.

Obiekt budowany w standardzie 4*+ , składać się będzie z 69 nowoczesnych apartamentów pod inwestycje.

Oddanie do użytkowania w drugim kwartale 2021 r.

Hotel wyróżnia wysokiej klasy wykończenie w pięknym, industrialnym stylu.

W obiekcie znajdować się będzie wewnętrzny oraz zewnętrzny basen typu infiniti z podgrzewaną wodą i przepięknym widokiem, wannami jacuzzi. Dodatkowym atutem będzie restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na jezioro.

Idealna lokalizacja powala z jednej strony wyciszyć się i odetchnąć od zgiełku miasta a z drugiej, w ciągu kilku minut, dostać się do najważniejszych atrakcji Karkonoszy.

Inwestorem LAKE HILL Resort & SPA jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza 3 hotelami na Dolnym Śląsku - Hotel Cieplice w Jeleniej Górze, Hotel Chata za Wsią w Mysłakowicach, Hotel Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Legnicy i Lubina.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Karpacz Lake Hill 2-wioska
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Lake Hill 2-szeregowiec
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Lake Hill 2-budynek
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Lake Hill 2-budynek
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Lake Hill 2-hotel

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.