Lowen Marina
Giżycko

Luksusowe apartamenty w sercu Mazur z malowniczym widokiem na Szlak Wielkich Jezior.
670 087
Model podziałowy
10 lat
2025
38,26 - 152,61 m2
Inne

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Na działce wznoszącej się nad taflą jeziora powstanie 7 luksusowych, wtopionych w malownicze nabrzeże apartamentowców z przestronnymi tarasami oraz ogródkami.

Apartamenty na ostatnich kondygnacjach posiadają prywatny taras na dachu, z którego będzie można cieszyć się niesamowitym widokiem na szlak mazurskich jezior.

Kompleks będzie mógł pochwalić się prywatną plażą i mariną oraz szerokim wachlarzem udogodnień. Powstanie tu m.in: klub fitness, kawiarnie i restauracje oraz sklep żeglarski.

Udogodnienia

O inwestorze

RWS Investment Group to działająca od lat, prężnie rozwijająca się polska grupa inwestycyjna, która posiada bogate doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, biurowych, hotelowych i mieszkaniowych. Grupa RWS posiada w swoim portfolio blisko 60 zrealizowanych projektów na terenie całego kraju, a obecnie urzeczywistnia ponad 30 nowych inwestycji z różnych segmentów.

Szerokie kompetencje w branży deweloperskiej, uzyskane dzięki realizacji wielu inwestycji mieszkaniowych, głównie z segmentu nieruchomości premium, sprawiają, że Grupa RWS posiada miano wiarygodnego partnera biznesowego, a finalne projekty cechują się wysoką jakością wykonania, prestiżowymi lokalizacjami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl, jakość i komfort to główne wyróżniki ofert RWS Investment Group.

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.

Lokalizacja condohotelu

Inwestycja zlokalizowana nad samym brzegiem jeziora Niegocin, zapewnia swobodny dostęp do centrum Giżycka – nazwanego żeglarską stolicą Polski. Port, okoliczne przystanie i mariny, wypożyczalnie sprzętu wodnego i żeglarskie szkółki stanowią idealną bazę dla miłośników sportów wodnych.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy