Lowen Marina
Giżycko

Luksusowe apartamenty w sercu Mazur z malowniczym widokiem na Szlak Wielkich Jezior.
670 087
Model podziałowy
10 lat
2025
38,26 - 152,61 m2
Inne

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Na działce wznoszącej się nad taflą jeziora powstanie 7 luksusowych, wtopionych w malownicze nabrzeże apartamentowców z przestronnymi tarasami oraz ogródkami.

Apartamenty na ostatnich kondygnacjach posiadają prywatny taras na dachu, z którego będzie można cieszyć się niesamowitym widokiem na szlak mazurskich jezior.

Kompleks będzie mógł pochwalić się prywatną plażą i mariną oraz szerokim wachlarzem udogodnień. Powstanie tu m.in: klub fitness, kawiarnie i restauracje oraz sklep żeglarski.

Udogodnienia

O inwestorze

RWS Investment Group to działająca od lat, prężnie rozwijająca się polska grupa inwestycyjna, która posiada bogate doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, biurowych, hotelowych i mieszkaniowych. Grupa RWS posiada w swoim portfolio blisko 60 zrealizowanych projektów na terenie całego kraju, a obecnie urzeczywistnia ponad 30 nowych inwestycji z różnych segmentów.

Szerokie kompetencje w branży deweloperskiej, uzyskane dzięki realizacji wielu inwestycji mieszkaniowych, głównie z segmentu nieruchomości premium, sprawiają, że Grupa RWS posiada miano wiarygodnego partnera biznesowego, a finalne projekty cechują się wysoką jakością wykonania, prestiżowymi lokalizacjami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl, jakość i komfort to główne wyróżniki ofert RWS Investment Group.

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków. Głównym obszarem rozwoju firmy jest Trójmiasto i jego okolice, a kluczem do sukcesu przede wszystkim niebanalne pomysły, topowe lokalizacje i zaangażowanie w każdy projekt.

Wieloletnie doświadczenie w działalności deweloperskiej sprawia, że tereny pod inwestycje nie są przypadkowe, a architektura budynków, którą proponuje INTUO jest doskonale dopracowana nawet w najmniejszym szczególe, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

Lokalizacja condohotelu

Inwestycja zlokalizowana nad samym brzegiem jeziora Niegocin, zapewnia swobodny dostęp do centrum Giżycka – nazwanego żeglarską stolicą Polski. Port, okoliczne przystanie i mariny, wypożyczalnie sprzętu wodnego i żeglarskie szkółki stanowią idealną bazę dla miłośników sportów wodnych.

Apartament
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
A1 - 0.3
91,78
0
3
-
Dostępne
A1 - 0.4
91,82
0
3
-
Dostępne
A1 - 0.6
67,32
0
2
-
Dostępne
A1 - 1.1
90,38
1
3
-
Dostępne
A1 - 1.5
79,76
1
3
-
Dostępne
A1 - 1.6
44,69
1
2
-
Dostępne
A1 - 1.8
90,39
1
3
-
Dostępne
A1 - 2.6
44,69
2
2
-
Dostępne
A1 - 3.2
136,40
3
4
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy