Lowen Marina Giżycko

Apartamenty inwestycyjne w Giżycku

Cena od
638 178 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2025
Powierzchnia
38 - 153 m²
Pobyt właścicielski
Inne
Lokal z własną księgą wieczystą

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Na działce wznoszącej się nad taflą jeziora powstanie 7 luksusowych, wtopionych w malownicze nabrzeże apartamentowców z przestronnymi tarasami oraz ogródkami.

Apartamenty na ostatnich kondygnacjach posiadają prywatny taras na dachu, z którego będzie można cieszyć się niesamowitym widokiem na szlak mazurskich jezior.

Kompleks będzie mógł pochwalić się prywatną plażą i mariną oraz szerokim wachlarzem udogodnień. Powstanie tu m.in: klub fitness, kawiarnie i restauracje oraz sklep żeglarski.

Udogodnienia

Siłownia
Restauracja
Taras widokowy

O inwestorze

To działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna, której domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych. W kręgu działalności Grupy RWS są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Po 15 latach działalności na rynku nieruchomości komercyjnych i realizacji ponad 50 parków handlowych, Spółka rozwija się na rynku mieszkaniowym, głównie w segmencie nieruchomości premium.

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.

Lokalizacja condohotelu

Inwestycja zlokalizowana nad samym brzegiem jeziora Niegocin, zapewnia swobodny dostęp do centrum Giżycka – nazwanego żeglarską stolicą Polski. Port, okoliczne przystanie i mariny, wypożyczalnie sprzętu wodnego i żeglarskie szkółki stanowią idealną bazę dla miłośników sportów wodnych.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą