Osada Qdova

Apartamenty inwestycyjne Kudowa-Zdrój

Cena od
619 106 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
15 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
35.83 - 44.12 m²
Pobyt właścicielski
Inne
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

W ramach inwestycji powstaną 72 apartamenty z ogromnymi tarasami, z których będzie się rozciągać widok na malownicze okoliczne wzgórza i doliny Parku Narodowego Gór Stołowych. Dla wygody właścicieli i gości obiektu do każdego apartamentu będą przynależne wydzielone garaże lub zewnętrzne miejsca postojowe. W niektórych lokalach możliwe będzie zamontowanie indywidualnej sauny w części tarasowej. Obiekt będzie realizował sztandarową ideę hotelu rozproszonego i promował formę turystyki łączącą zalety noclegu w prywatnym apartamencie, kempingu oraz w hotelu.

Apartamenty wykończone przez Studio Doroty Szelągowskiej.
Szelągowska Studio Projektowe zadbało o trzy opcje stylu i wyposażenia apartamentów. Ma to na celu zaproponowanie szerszego wachlarza wysmakowanych, ale nieco różniących się opcji wykończenia, co do których jesteśmy przekonani, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem odwiedzających nas turystów.

Udogodnienia

Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

Spółka, która będzie zajmować się zarządzaniem Osadą Qdova jest Vistas Invest Sp. z.o.o., stworzona przez zespół ludzi z doświadczeniem w budowaniu inwestycyjnych produktów turystycznych, oraz zarządzaniem obiektami turystycznymi w Polsce i za granicą.

Lokalizacja condohotelu

Osada Qdova znajduje się w kurorcie zdrojowym Kudowa Zdrój. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce, o szczególnym znaczeniu ze względu na walory naturalne. Sama inwestycja zlokalizowana jest w sercu Gór Stołowych, w otulinie Parku Narodowego i na obszarze Natura 2000, przy samym szlaku do Błędnych Skał i Szczelińca. Dużym atutem jest także niewielka odległość od Zieleńca, jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce.

Położenie apartamentów gwarantuje znakomite warunki do pieszych wędrówek. Góry Stołowe oferują idealne warunki do pieszych wędrówek na świeżym powietrzu, w otoczeniu niezapomnianych widoków. To również miejsce wymarzone dla rowerzystów ze względu na niezliczone trasy rowerowe w samym sercu Parku Narodowego Gór Stołowych.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą