Apartamenty inwestycyjne Karpacz

Piemonte Hotel & Resort

Karpacz

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Piemonte Hotel & Resort – apartamenty pod inwestycje w Karpaczu

130 nowoczesnych apartamentów pod inwestycje, wyposażonych w taras, z widokiem na górski krajobraz. Bliskość stoku narciarskiego i centrum miasta. W pełni wyposażony obiekt, z wszelkimi udogodnieniami dla dzieci oraz dorosłych – to tylko część atrakcji jakie oferuje Piemonte Hotel & Resort w Karpaczu. To pewne i bezpieczne źródło zysku dla Twojej inwestycji. Sprawdź co jeszcze oferuje ten condo hotel.

Aparthotel w sercu Karkonoszy

Karpacz to jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych w Karkonoszach. Rok rocznie odwiedzany tłumnie przez turystów z całej Polski, ale również z Niemiec czy Czech. Liczne atrakcje miasteczka czynią je atrakcyjnym celem wypoczynku przez cały rok. Zimą jest tu prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa. Goście mogą korzystać ze znajdującego się obok hotelu stoku narciarskiego. W pobliżu jest również wiele szlaków pieszych, które pozwolą sprawdzić swoją formę i nacieszyć oczy malowniczymi widokami. W odległości zaledwie 5 km od obiektu znajduje się centrum miasteczka, z wszelkimi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Znajduje się tu całoroczne lodowisko, park linowy, muzeum zabawek czy tor saneczkowy Kolorowa. Do tego wiele przepięknych szlaków pieszych i rowerowych, o różnym stopniu trudności, z których korzystać mogą również rodziny z dziećmi.

Piemonte Hotel & Resort – condo hotel w europejskim standardzie

Lokalizacja to jeden z wielu atutów tego aparthotelu. Pozostałe znajdują się w samym obiekcie. Piemonte Hotel & Resort złożony jest z trzech budynków, z których dwa połączone będą łącznikami. Na gości czekać będzie 130 komfortowych apartamentów, wykończonych pod klucz, na wysokim standardzie. Wszystkie apartamenty pod inwestycje posiadać będą aneks kuchenny oraz balkon lub taras z pięknym widokiem.

Do dyspozycji gości oddana będzie rozbudowana strefa spa & wellness. Oprócz basenu wewnętrznego będzie tam również podgrzewany basen zewnętrzny, a także osiem gabinetów zabiegowych, w których będzie można oddać się przyjemnym rytuałom pielęgnacyjnym. Do tego strefa fitness, narciarnia i rowerowania oraz bawialnia dla dzieci. Condo hotel wyposażony jest również w restaurację i lobby bar, serwujący lokalne, ekologiczne przysmaki.

Apartamenty pod inwestycje – warunki współpracy

Apartamenty pod inwestycje dostępne są na atrakcyjnych warunkach. W cenę wliczone jest wykończenie i pełne wyposażenie lokali. Kupując pokój inwestor staje się jego pełnoprawnym właścicielem, podpisując umowę dzierżawy na okres 20 lat, z rocznym zyskiem na poziomie 7%, bez względu na poziom obłożenia apartamentu. Pobyt właścicielski wynosi 15 dni w roku.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-widok
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-basen
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-góry
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-kompleks budynków
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-parking
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-las
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-apartamenty
Apartamenty pod inwestycje Karpacz Piemonte-budynek

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.