Piemonte Hotel & Resort

Apartamenty inwestycyjne Karpacz

Cena od
489380 zł
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
20 lat
Termin oddania
2022
Powierzchnia
31 - 44 m²
Pobyt właścicielski
15 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

130 nowoczesnych apartamentów pod inwestycje, wyposażonych w taras, z widokiem na górski krajobraz. Bliskość stoku narciarskiego i centrum miasta. W pełni wyposażony obiekt, z wszelkimi udogodnieniami dla dzieci oraz dorosłych – to tylko część atrakcji jakie oferuje Piemonte Hotel & Resort w Karpaczu. To pewne i bezpieczne źródło zysku dla Twojej inwestycji. Sprawdź co jeszcze oferuje ten condo hotel.

Lokalizacja to jeden z wielu atutów tego aparthotelu. Pozostałe znajdują się w samym obiekcie. Piemonte Hotel & Resort złożony jest z trzech budynków, z których dwa połączone będą łącznikami. Na gości czekać będzie 130 komfortowych apartamentów, wykończonych pod klucz, na wysokim standardzie. Wszystkie apartamenty pod inwestycje posiadać będą aneks kuchenny oraz balkon lub taras z pięknym widokiem.

Do dyspozycji gości oddana będzie rozbudowana strefa spa & wellness. Oprócz basenu wewnętrznego będzie tam również podgrzewany basen zewnętrzny, a także osiem gabinetów zabiegowych, w których będzie można oddać się przyjemnym rytuałom pielęgnacyjnym. Do tego strefa fitness, narciarnia i rowerowania oraz bawialnia dla dzieci. Condo hotel wyposażony jest również w restaurację i lobby bar, serwujący lokalne, ekologiczne przysmaki.

Udogodnienia

Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

Lokalizacja condohotelu

Karpacz to jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych w Karkonoszach. Rok rocznie odwiedzany tłumnie przez turystów z całej Polski, ale również z Niemiec czy Czech. Liczne atrakcje miasteczka czynią je atrakcyjnym celem wypoczynku przez cały rok. Zimą jest tu prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa. Goście mogą korzystać ze znajdującego się obok hotelu stoku narciarskiego. W pobliżu jest również wiele szlaków pieszych, które pozwolą sprawdzić swoją formę i nacieszyć oczy malowniczymi widokami. W odległości zaledwie 5 km od obiektu znajduje się centrum miasteczka, z wszelkimi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Znajduje się tu całoroczne lodowisko, park linowy, muzeum zabawek czy tor saneczkowy Kolorowa. Do tego wiele przepięknych szlaków pieszych i rowerowych, o różnym stopniu trudności, z których korzystać mogą również rodziny z dziećmi.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą