koszt inwestycji

Stopa zwrotu

lokalizacja

Apartamenty na sprzedaż z rynku wtórnego Condo

Koszt inwestycji (Cena)

OD
0 zł
DO
0 zł

Stopa zwrotu

OD
0%
DO
0%

Długość umowy

OD
0 lat
DO
0 lat

lokalizacja

Metraż

OD
0m
DO
0m

Pobyt właścicielski

OD
0 dni
DO
0 dni

Infrastruktura

Home > Rynek wtórny inwestycji
d
1

Green Apartments

Cena: 471 886 zł

Oddanie inwestycji: 2021

Powierzchnia: 34 m2

Długość umowy: 10 lat

Stopa zwrotu: 7%

Lokalizacja: Sarnia 21a

szczegóły oferty

Condo - nasze inwestycje

Tworząc bazę condo.pl wybieramy najciekawsze inwestycje hotelowe, zarówno pod kątem lokalizacji jak i standardu wykończenia. Dbamy o to by oferowane obiekty posiadały jak najwięcej atrakcji dla gości, odpowiednią bazę gastronomiczną i rozrywkową oraz usługi konferencyjno-biznesowe. Oferujemy apartamenty pod wynajem zlokalizowane w najpiękniejszych zakątkach Polski, o kluczowym znaczeniu rekreacyjno-wypoczynkowym.

Condohotele w Polsce

Apartamenty inwestycyjne pod wynajem stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem luksusowych pokoi hotelowych pod wynajem, z możliwością wykorzystania na własne potrzeby przez określony czas w roku.

Połączenie funkcji drugiego domu z hotelem, przy jednoczesnym bardzo atrakcyjnym programie zarządzania nim, przynosi inwestorom spore zyski przy minimalnym zaangażowaniu z ich strony. Większość obowiązków związanych z zarządzaniem, promocją i poszukiwaniem najemców bierze na siebie operator hotelu.

Condo hotele na rynku wtórnym

Na podobnych zasadach condohotele funkcjonują na rynku wtórnym. Zakup apartamentu pod wynajem możliwy jest praktycznie w całej Polsce.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem, usytuowane w kluczowych kurortach jak: Łeba, Kołobrzeg czy Pobierowo gwarantują duże zainteresowanie w sezonie letnim, ale również poza nim. Wybieramy obiekty z rozbudowaną strefą spa i fitness, atrakcjami dla dzieci, bazą restauracyjną i rozrywkową, zapewniające atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu.

Apartamenty pod wynajem w górach to gwarancja pełnego obłożenia hotelu przez cały rok, nie tylko w okolicach Sylwestra. Luksusowe pokoje z piękną panoramą gór cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z Polski i zza granicy. Podobnie jak apartamenty zlokalizowane w pobliżu jezior.

Hotele condo z rynku wtórnego cieszą się popularnością nie tylko w miejscowościach turystycznych. Luksusowe pokoje na wynajem świetnie funkcjonują również w dużych miastach, jak np. Wrocław. Zlokalizowane w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych czy biurowców zapewnią całoroczne zainteresowanie ze strony gości biznesowych.

W tym momencie nie posiadamy żadnych propozycji apartamentów z rynku wtórnego. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas, a poinformujemy Cię gdy taka oferta się pojawi.