Apartamenty inwestycyjne

Brak apartamentów dla podanego wyszukiwania

Condohotele
w Polsce

Apartamenty inwestycyjne pod wynajem stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem luksusowych pokoi hotelowych pod wynajem, z możliwością wykorzystania na własne potrzeby przez określony czas w roku.

Połączenie funkcji drugiego domu z hotelem, przy jednoczesnym bardzo atrakcyjnym programie zarządzania nim, przynosi inwestorom spore zyski przy minimalnym zaangażowaniu z ich strony. Większość obowiązków związanych z zarządzaniem, promocją i poszukiwaniem najemców bierze na siebie operator hotelu.

Condo hotele na rynku wtórnym

Na podobnych zasadach condohotele funkcjonują na rynku wtórnym. Zakup apartamentu pod wynajem możliwy jest praktycznie w całej Polsce.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem, usytuowane w kluczowych kurortach jak: Łeba, Kołobrzeg czy Pobierowo gwarantują duże zainteresowanie w sezonie letnim, ale również poza nim. Wybieramy obiekty z rozbudowaną strefą spa i fitness, atrakcjami dla dzieci, bazą restauracyjną i rozrywkową, zapewniające atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu.
Apartamenty pod wynajem w górach to gwarancja pełnego obłożenia hotelu przez cały rok, nie tylko w okolicach Sylwestra. Luksusowe pokoje z piękną panoramą gór cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z Polski i zza granicy. Podobnie jak apartamenty zlokalizowane w pobliżu jezior.

Hotele condo z rynku wtórnego cieszą się popularnością nie tylko w miejscowościach turystycznych. Luksusowe pokoje na wynajem świetnie funkcjonują również w dużych miastach, jak np. Wrocław. Zlokalizowane w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych czy biurowców zapewnią całoroczne zainteresowanie ze strony gości biznesowych.

W tym momencie nie posiadamy żadnych propozycji apartamentów z rynku wtórnego. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas, a poinformujemy Cię gdy taka oferta się pojawi.
condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą