W Szczyrku powstaje nowy Condo Hotel - ARIES Residence & SPA

Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-zima

Platan Hotels & Resorts, zarządzający hotelami ARIES w Zakopanem i Wiśle oraz ośrodkami żeglarskimi Klub Mila wybuduje trzeci hotel pod marką ARIES, w formule condo.

ARIES Residence & SPA Szczyrk zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej w Szczyrku, docelowo liczyć będzie 118 komfortowych pokoi i apartamentów pod inwestycje, sale konferencyjne oraz restaurację, które zapewnią wypoczynek gościom indywidualnym, a także możliwość organizacji wydarzeń biznesowych.

W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium liczącym blisko 400 m2.

Najnowszy condo hotel pod marką ARIES powstaje w formule condo, umożliwiającej indywidualnym inwestorom zakup pojedynczych lokali, w ofercie znajdują się apartamenty pod inwestycje od 25 do 70m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie znanym z innych obiektów sieci.

W ramach sieci ARIES działają obecnie dwa hotele, w Zakopanem oraz otwarty kilka tygodni temu w Wiśle. Obserwujemy ogromne zainteresowanie gości pobytami w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się na obecność w kolejnych lokalizacjach. Formuła condo pozwoli nam na szybszy rozwój sieci ARIES – mówi Agnieszka Urbańska Pucek, członek zarządu Platan Hotels & Resort.