Wróc do Aktualności

W Szczyrku powstaje nowy condo hotel – Aries Residence & Spa

Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-zima

Platan Hotels & Resorts, zarządzający hotelami ARIES w Zakopanem i Wiśle oraz ośrodkami żeglarskimi Klub Mila wybuduje trzeci hotel pod marką ARIES, w formule condo.

 

ARIES Residence & SPA Szczyrk zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej w Szczyrku, docelowo liczyć będzie 118 komfortowych pokoi i apartamentów pod inwestycje, sale konferencyjne oraz restaurację, które zapewnią wypoczynek gościom indywidualnym, a także możliwość organizacji wydarzeń biznesowych.

 

W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium liczącym blisko 400 m2.

 

Najnowszy condo hotel pod marką ARIES powstaje w formule condo, umożliwiającej indywidualnym inwestorom zakup pojedynczych lokali, w ofercie znajdują się apartamenty pod inwestycje od 25 do 70m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie znanym z innych obiektów sieci.

 

W ramach sieci ARIES działają obecnie dwa hotele, w Zakopanem oraz otwarty kilka tygodni temu w Wiśle. Obserwujemy ogromne zainteresowanie gości pobytami w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się na obecność w kolejnych lokalizacjach. Formuła condo pozwoli nam na szybszy rozwój sieci ARIES – mówi Agnieszka Urbańska Pucek, członek zarządu Platan Hotels & Resort.

IHG Hotels & Resorts wprowadza markę Holiday Inn ...

Inwestorzy wybierają Condo.pl – podsumowanie spr ...

W Krynicy-Zdroju powstanie pięciogwiazdkowy hote ...

Golden Tulip i Golden Tulip Residence w Łebie

Ruszył kolejny etap condohotelu Osada Morska Resort & Spa w Łebie

Poprzedni artykuł

W Bohemie powstanie condohotel. Będzie sąsiadował z wejściem na stację metra

Następny artykuł
condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą