O nas

Od wielu lat pomagamy Polakom spełnić marzenia o zarabianiu na nieruchomościach. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej i finansowej oraz deweloperskiej. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy, by efektywnie pomagać inwestorom w znalezieniu idealnego lokalu pod wynajem. Dysponujemy bazą apartamentów inwestycyjnych w rekreacyjnych kurortach nad morzem, w górach, nad jeziorem oraz w mieście.

Wybieramy inwestycje na najwyższym poziomie, z wszelkimi udogodnieniami i wykończeniem na wysokim o wysokim standardzie. Oferowane hotele i lokale inwestycyjne zlokalizowane są w najciekawszych obszarach rekreacyjnych w takich miastach jak: Kołobrzeg, Łeba, Międzyzdroje, Krynica Zdrój, Karpacz, Zakopane, Szklarska Poręba, Karpacz czy Bukowina.

Specjaliści ds. inwestycji
w nieruchomości

Artur Wach - condo

Artur Wach

Posiada blisko 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, specjalizuje się w nieruchomościach inwestycyjnych oraz we wprowadzaniu nowych projektów deweloperskich na rynek, zarządzał zespołem ponad 100 doradców ds. nieruchomości.

Doradza jak skutecznie inwestować w nieruchomości i nimi zarządzać, jest autorem kilkudziesięciu publikacji na ten temat. Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

+48 574 000 875

Karol Dąbrowski - condo

Karol Dąbrowski

Posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku kapitałowym i nieruchomości, zarządzał ofertą produktów inwestycyjnych, nieruchomości mieszkaniowych premium oraz działalnością operacyjną w 6 obiektach hotelowych. Przeszkolił ponad 1 000 osób z zarządzania finansami osobistymi.

Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

+48 574 000 875

Agnieszka Logińska - condo

Agnieszka Logińska

Dyrektor Marketingu

Posiada 15-sto letnie doświadczenie w marketingu. Specjalizuje się w zarządzaniu marketingiem w nieruchomościach komercyjnych, mieszkaniowych premium i inwestycyjnych.

Jako dział marketingu wdrażamy i koordynujemy działania marketingowe w celu możliwie jak najskuteczniejszego dotarcia do użytkowników.

Stawiamy na maksymalizacje zysków – monitorujemy i optymalizujemy działania mając realny wpływ na zyskowność inwestycji. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi agencjami na rynku i dysponujemy najlepszymi narzędziami promocyjno-reklamowymi.

Nasz zespół posiada prawie 20-letnie doświadczenie w marketingu nieruchomości zdobyte w firmach deweloperskich takich jak Yareal Polska, Longbridge, Okam, Polnord, Budner czy NDI.

+48 537 961 821

Małgorzata Porzezińska - condo

Małgorzata Porzezińska

Dyrektor Sprzedaży

Posiada ponad 17 letnie doświadczenia na rynku finansowym oraz nieruchomości, specjalizuje się we wszystkich segmentach rynku mieszkaniowego. 

W latach 2012-2021 związana była z grupą kapitałową Marvipol kończąc współpracę na stanowisku dyrektora sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadała przede wszystkim za realizację polityki sprzedażowej spółki oraz za działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Brała udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych projektów deweloperskich na rynek oraz zarządzała zespołem sprzedażowym.  W ramach pełnionych funkcji planowała i wdraża wiele innowacji i optymalizacji wpływających na zwiększenie sprzedaży i rentowności spółki. 

Zespół sprzedażowy condo.pl tworzą najlepsi specjaliści, zdobywający doświadczenie w takich firmach jak Marvipol, Sun and Snow, Home broker, Open Finance i innych. Zespół ekspertów posiadający szeroką wiedzę, duże doświadczenie i doskonałą znajomość rynku nieruchomości oraz branży finansowej, dbający o wysoki standard i kompleksową obsługę Klienta.

Nasi Klienci

Media o nas

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą