O nas

Od wielu lat pomagamy Polakom spełnić marzenia o zarabianiu na nieruchomościach. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej i finansowej oraz deweloperskiej. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy, by efektywnie pomagać inwestorom w znalezieniu idealnego lokalu pod wynajem. Dysponujemy bazą apartamentów inwestycyjnych w rekreacyjnych kurortach nad morzem, w górach, nad jeziorem oraz w mieście.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy gwarancję najniższej ceny i nie pobieramy prowizji, ani żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. Kupujący mogą mieć więc pewność, że otrzymają unikatową ofertę w najlepszych warunkach cenowych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży większości oferowanych przez nas inwestycji, dlatego nasz zespół doradców udzieli profesjonalnej pomocy na każdym etapie zakupu nieruchomości.

Wybieramy inwestycje na najwyższym poziomie, z wszelkimi udogodnieniami i wykończeniem o wysokim standardzie. Oferowane hotele i lokale inwestycyjne zlokalizowane są w najciekawszych obszarach rekreacyjnych w takich miastach jak: Kołobrzeg, Łeba, Międzyzdroje, Krynica Zdrój, Karpacz, Zakopane, Szklarska Poręba, czy Bukowina.

Specjaliści ds. inwestycji
w nieruchomości

Artur Wach - condo

Artur Wach

Posiada blisko 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, specjalizuje się w nieruchomościach inwestycyjnych oraz we wprowadzaniu nowych projektów deweloperskich na rynek, zarządzał zespołem ponad 100 doradców ds. nieruchomości.

Doradza jak skutecznie inwestować w nieruchomości i nimi zarządzać, jest autorem kilkudziesięciu publikacji na ten temat. Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

+48 574 000 875

Karol Dąbrowski - condo

Karol Dąbrowski

Posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku kapitałowym i nieruchomości, zarządzał ofertą produktów inwestycyjnych, nieruchomości mieszkaniowych premium oraz działalnością operacyjną w 6 obiektach hotelowych. Przeszkolił ponad 1 000 osób z zarządzania finansami osobistymi.

Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

+48 574 000 875

Małgorzata Porzezińska - condo

Małgorzata Porzezińska

Dyrektor Sprzedaży

Posiada ponad 17 letnie doświadczenia na rynku finansowym oraz nieruchomości, specjalizuje się we wszystkich segmentach rynku mieszkaniowego. 

W latach 2012-2021 związana była z grupą kapitałową Marvipol kończąc współpracę na stanowisku dyrektora sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadała przede wszystkim za realizację polityki sprzedażowej spółki oraz za działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Brała udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych projektów deweloperskich na rynek oraz zarządzała zespołem sprzedażowym.  W ramach pełnionych funkcji planowała i wdraża wiele innowacji i optymalizacji wpływających na zwiększenie sprzedaży i rentowności spółki. 

Zespół sprzedażowy condo.pl tworzą najlepsi specjaliści, zdobywający doświadczenie w takich firmach jak Marvipol, Sun and Snow, Home broker, Open Finance i innych. Zespół ekspertów posiadający szeroką wiedzę, duże doświadczenie i doskonałą znajomość rynku nieruchomości oraz branży finansowej, dbający o wysoki standard i kompleksową obsługę Klienta.

Nasi Partnerzy

Media o nas

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą