“Condo”

to model inwestowania, w którym kupujesz apartament hotelowy na własność. Zarabiasz pasywnie na wynajmie, korzystasz na własne potrzeby, a dodatkowo cieszysz się wzrostem wartości nieruchomości w czasie.

Kupapartament

przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu!

Zarabiaj

w ramach stałej stopy zwrotu lub w modelu podziału zysku

Korzystajz pobytów

Wypoczywaj w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Czerp przychody
z hotelarstwa

Branża hotelarsko-turystyczna to prężnie działający sektor rynku, który odpowiada na potrzeby polskich i zagranicznych gości. Tym samym nieruchomości typu condo i apartamenty wakacyjne to atrakcyjna propozycja lokaty kapitału i poszerzenia portfela inwestycyjnego.

Oddzielna księga wieczysta & własność wyodrębnionego apartamentu
Możliwość odzyskania podatku VAT – także dla osób fizycznych
w ramach umowy zakupu udział w infrastrukturze obiektu
Wzrost wartości
inwestycji w czasie

Apartament w rękach
profesjonalnego operatora

Elementem modelu condo jest umowa najmu lub dzierżawy zawierana z operatorem obiektu na okres 10-20 lat, z możliwością przedłużenia. Oddanie apartamentu w profesjonalne ręce nie tylko pozwala na maksymalizację przychodów z najmu, ale powoduje, że inwestycja jest w pełni bezobsługowa dla właściciela.

To zadaniem operatora jest kompleksowa obsługa obiektu i zapewnienia wysokiego poziomu obłożenia, które przekłada się na wypłaty dla właścicieli apartamentów. Ponosi on także wszelkie koszty marketingowe i modernizacyjne, po stronie inwestora jest jedynie ubezpieczenie lokalu i podatek od nieruchomości.

Z punktu widzenia gościa hotelowego obiekty typu condo niczym nie różnią się od klasycznych hoteli czy apartamentów wakacyjnych. Goście dokonują rezerwacji, a w ramach pobytu korzystają z dostępnych usług: obsługi recepcyjnej, restauracji, strefy SPA & Wellness czy przestrzeni konferencyjnych.

Bezobsługowość
inwestycji

pełna wygoda dla właściciela apartamentu

Umowa najmu
lub dzierżawy

z możliwością przedłużenia

Zwrotu
z inwestycji

czynsz wyliczony od wartości lokalu, wypłacany w trybie miesięcznym lub kwartalnym przez cały czas trwania umowy

Model
podziałowy

70% zysku wypłacane właścicielom apartamentów

Pobytów
właścicielskich

Możliwość korzystania z apartamentu oraz z udogodnień w obiekcie na potrzeby własne, także w sezonie wysokim

Second
Home

apartamenty wakacyjne bez obligatoryjnej umowy najmu

Luksusowy apartament
to komfort wypoczynku dla właściciela

Każdy inwestor jako właściciel apartamentu, nie tylko zarabia na jego wynajmie. Może również wykorzystywać go do własnych potrzeb, traktując jako bazę noclegową podczas podróży firmowej czy rodzinnych wakacji.

Dobra inwestycja condo,
czyli jaka?

powinna być perspektywiczna z punktu widzenia biznesu hotelowego. To strategiczny element, żeby obiekt mógł zarabiać. Liczy się nie tylko sam kurort, ale także umiejscowienie – odległość od linii brzegowej, od stoków narciarskich, czy walory widokowe inwestycji.

od funkcjonalnie zaprojektowanych lokali po infrastrukturę, które odpowiadają założeniom projektu. Np. sieciowy hotel liczący kilkaset pokoi powinien dysponować bogatym zapleczem usług dodatkowych i przestrzenią konferencyjną, za to kameralna inwestycja w otoczeniu górskich lasów może oferować apartamenty z aneksem kuchennym, mając na względzie inny profil gościa. Struktura może być bardzo różna, ale od początku powinna odpowiadać realiom rynku hotelowego.

to też ma znaczenie. Warto wybierać projekty z uznanych pracowni architektonicznych, które będą wykończone w wysokiej jakości materiałach. Dobry projekt i jakościowe produkty przekładają się na ponadczasowość inwestycji, a tym samym jej konkurencyjność w dłuższej perspektywie czasowej.

im bardziej doświadczony inwestor, tym mniejsze ryzyko deweloperskie na etapie budowy i realizacji inwestycji. Dlatego przed zakupem apartamentu warto uzyskać informacje nt. spółki, która stoi za realizacją projektu.

O sukcesie obiektu decyduje nie tylko jego potencjał wynikający ze świetnego projektu i trafionej lokalizacji, ale także sposób zarządzania. Dlatego równie ważne jest doświadczenie firmy operatorskiej, które przekłada się na sprawne działanie, a tym samym osiąganie zakładanych zysków.

Każdy projekt oferuje
indywidualne warunki dla inwestorów.

Wybór właściwej oferty w morzu możliwości to nie lada wyzwanie, dlatego zachęcamy do kontaktu z doradcami condo.pl. Nasi eksperci nie tylko pomogą w wyborze inwestycji dopasowanej do potrzeb, a także przeprowadzą przez cały proces zakupu i wszystkie formalności.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy