Grupa hotelowa

Condo.pl to zespół doradców, specjalistów marketingu, sprzedaży oraz osób zarządzających obiektami hotelarskimi w Polsce i Europie. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, zdobytego przy współpracy z najlepszymi hotelami polskimi jak i markami międzynarodowymi.
Współpracujemy z deweloperami, inwestorami oraz właścicielami hoteli i we wszystkich aspektach rozwoju biznesu, zarządzania operacyjnego, oraz różnych modeli finansowania portfeli inwestycyjnych.

Dlaczego my?

Oferujemy klientom na całym świecie specjalistyczną wiedzę na temat nieruchomości hotelowych i wypoczynkowych. Łączymy znajomość lokalnego rynku, ducha przedsiębiorczości, głębokie doświadczenie branżowe oraz w pełni zintegrowaną globalną platformę, która wspiera Twoje cele na każdym etapie cyklu życia Twojej nieruchomości. Nasz zespół ekspertów współpracuje we wszystkich aspektach sektora hotelarskiego , aby osiągać wyjątkowe wyniki dzięki rozwiązaniom w zakresie rozwoju i doradztwa hotelowego, inwestycji, wyszukiwania operatorów i zawierania umów z operatorami międzynarodowymi.

Zarządzamy hotelami

170 pokoi
210 pokoi
261 pokoi
127 pokoi
Łącznie 1291 pokoi i apartamentów hotelowych

Usługi

Zespół

Artur Wach - condo

Artur Wach

Posiada blisko 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, specjalizuje się w nieruchomościach inwestycyjnych oraz we wprowadzaniu nowych projektów deweloperskich na rynek, zarządzał zespołem ponad 100 doradców ds. nieruchomości. Doradza jak skutecznie inwestować w nieruchomości i nimi zarządzać, jest autorem kilkudziesięciu publikacji na ten temat. Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

Karol Dąbrowski - condo

Karol Dąbrowski

Posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku kapitałowym i nieruchomości, zarządzał ofertą produktów inwestycyjnych, nieruchomości mieszkaniowych premium oraz działalnością operacyjną w 6 obiektach hotelowych. Przeszkolił ponad 1 000 osób z zarządzania finansami osobistymi. Od ponad 6 lat współtworzy i zarządza projektami Condo.pl oraz Wprost Nieruchomości w ramach, których skomercjalizowano apartamenty w inwestycjach apart i condohotelowych o wartości niemal 600 mln zł. Obecnie w komercjalizacji oraz przygotowaniu jest blisko 1 800 apartamentów w 15 projektach.

Daniel Kasieczka

Dyrektor Generalnym Tremonti Ski & Bike Resort, Dyrektor operacyjny Apartamentów na Wydmach, pre-opening Dyrektor PIEMONTE Hotel & Resort. Swoje ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej zarówno w kraju, jak i za granicą, w takich obiektach jak Radisson Blu HOTEL & RESORT w Świnoujściu, InterContinental Hotels Group (IHG), Hilton Garden Inn w UK, Marriott Royal Hotel czy Bristol. Od 2014 roku Daniel Kasieczka należy do stowarzyszenia najlepszych szefów kuchni z południa Wielkiej Brytanii - The Chefs Forum Bristol.

Paulina Studnicka

Paulina Studnicka, Dyrektor Generalna Tremonti Ski & Bike Resort, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w hotelarstwie, które zdobywała zarówno w kraju, jak i za granicą (m.in. w Wielkiej Brytanii, czy Szwajcarii). Od ponad 5 lat uczestniczy w projektach pre-openingowych zarówno małych hoteli butikowych, jaki i dużych obiektów sieciowych, gdzie doradza, jak skutecznie nimi zarządzać. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Generalnego w Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu, gdzie czuwa nad sprawnym działaniem obiektu.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą