Apartamenty na Wydmach Pobierowo

Pobierowo

0

Termin oddania

Model podziałowy

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

APARTAMENTY NA WYDMACH zlokalizowane są w Pobierowie, w pierwszej linii domków od morza, 150 m od plaży. Nasza inwestycja oferuje ponad 30 komfortowych apartamentów: 2- i 3-pokojowych, idealnych dla osób poszukujących swojego „drugiego domu” nad Morzem Bałtyckim lub chcących zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Pobierowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości wakacyjnych w Polsce, latem korzystać można z pięknych plaż bogatych w drobny biały piasek, jesienią i zimą spacerować pośród sosnowych lasów.

Apartamenty na Wydmach to unikatowa inwestycja zlokalizowana w sercu Pobierowa, spełniające najwyższe standardy i gwarantująca komfort wypoczywania, oddając do dyspozycji właścicieli i gości : parking podziemny, strefę SPA z jacuzzi i sauną, recepcję, windę, kawiarnię oraz w pełni wykończone i wyposażone apartamenty.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki. Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat). Zakupiony przez Ciebie apartament będzie miał osobną księgę wieczystą. W ramach umowy oferujemy nieograniczony pobyt właścicielski. Profesjonalny operator zadba w pełni o Twój apartament i sprawi, że inwestycja będzie całkowicie bezobsługowa.

W naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz - unikalne apartamenty przy samej plaży, otoczone zielenią, wykonane z najwyższą dbałością o jakość.

Deweloper - Spectrum Development Group to wrocławska firma deweloperska z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Należy do renomowanej grupy holdingowej Spectrum, która posiada bogate portfolio ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym ponad 130 mln zł.

Galeria

ss.jpg
aaa.jpg
a.jpg

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.