Apartamenty Na Wydmach Pobierowo

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Cena od
713748 zł
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2020
Powierzchnia
52 - 54 m²
Pobyt właścicielski
365 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

APARTAMENTY INWESTYCYJNE NA WYDMACH zlokalizowane są w Pobierowie, w pierwszej linii domków od morza, 150 m od plaży. Nasza inwestycja oferuje ponad 30 komfortowych apartamentów: 2- i 3-pokojowych, idealnych dla osób poszukujących swojego „drugiego domu” nad Morzem Bałtyckim lub chcących zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki. Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat). Zakupiony przez Ciebie apartament będzie miał osobną księgę wieczystą. W ramach umowy oferujemy nieograniczony pobyt właścicielski. Profesjonalny operator zadba w pełni o Twój apartament i sprawi, że inwestycja będzie całkowicie bezobsługowa.

Udogodnienia

Bar
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Spa

Lokalizacja condohotelu

Pobierowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości wakacyjnych w Polsce, latem korzystać można z pięknych plaż bogatych w drobny biały piasek, jesienią i zimą spacerować pośród sosnowych lasów.

Apartamenty inwestycyjne na Wydmach to unikatowa inwestycja zlokalizowana w sercu Pobierowa, spełniające najwyższe standardy i gwarantująca komfort wypoczywania, oddając do dyspozycji właścicieli i gości : parking podziemny, strefę SPA z jacuzzi i sauną, recepcję, windę, kawiarnię oraz w pełni wykończone i wyposażone apartamenty.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą