Apartamenty Na Wydmach
Pobierowo

Apartamenty inwestycyjne w Pobierowie
Model podziałowy
10 lat
2020
52 - 54 m2
365 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

APARTAMENTY INWESTYCYJNE NA WYDMACH zlokalizowane są w Pobierowie, w pierwszej linii domków od morza, 150 m od plaży. Nasza inwestycja oferuje ponad 30 komfortowych apartamentów: 2- i 3-pokojowych, idealnych dla osób poszukujących swojego „drugiego domu” nad Morzem Bałtyckim lub chcących zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki. Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat). Zakupiony przez Ciebie apartament będzie miał osobną księgę wieczystą. W ramach umowy oferujemy nieograniczony pobyt właścicielski. Profesjonalny operator zadba w pełni o Twój apartament i sprawi, że inwestycja będzie całkowicie bezobsługowa.

Udogodnienia

Lokalizacja condohotelu

Pobierowo to jedna z najpopularniejszych miejscowości wakacyjnych w Polsce, latem korzystać można z pięknych plaż bogatych w drobny biały piasek, jesienią i zimą spacerować pośród sosnowych lasów.

Apartamenty inwestycyjne na Wydmach to unikatowa inwestycja zlokalizowana w sercu Pobierowa, spełniające najwyższe standardy i gwarantująca komfort wypoczywania, oddając do dyspozycji właścicieli i gości : parking podziemny, strefę SPA z jacuzzi i sauną, recepcję, windę, kawiarnię oraz w pełni wykończone i wyposażone apartamenty.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy