Apartamenty Mona Lisa
Kołobrzeg

Apartamenty inwestycyjne w funkcjonującym, popularnym hotelu w Kołobrzegu ze stałą stopą zwrotu 9%.
Premiera
263 000
9 %
10+10 lat
Gotowe
12 - 46 m2
14

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Apartamenty Mona Lisa to gotowy, funkcjonujący od 10 lat hotel położony w Kołobrzegu, w pierwszej linii zabudowy, zaledwie kilkaset metrów od morza i plaży. Oferuje apartamenty na sprzedaż od 12 m2 do 46 m2, wykończone „pod klucz” ze stałą stopą zwrotu 9% rocznie. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, bogata oferta SPA & Wellness (basen, sauny, spa z licznymi salami zabiegowymi), zaplecze gastronomiczne (restauracja i kawiarnia), oraz bogate doświadczenie inwestora i operatora zapewniają średnie roczne obłożenie obiektu na poziomie 75,23%.

🌊 doskonała lokalizacja w Kołobrzegu, blisko morza
📈 stała, ponadprzeciętna stopa zwrotu 9%
🛋️ ceny wykończonych i wyposażonych apartamentów od 263 000 zł netto
💵 kupujesz i zarabiasz od zaraz
🛎️ funkcjonujący od 10 lat popularny hotel
💎 średnie, roczne obłożenie obiektu na poziomie 75,23%
📖 apartamenty z księgą wieczystą i pełną własnością gruntu

Udogodnienia

O inwestorze

Firma Infraster, obecnie działająca jako Hotel Mona Lisa Sp. z o.o., przejęła obiekt 17 lat temu, gdy miał on 25 pokoi. Rozbudowując go dwukrotnie – 12 i 7 lat temu, zwiększyła liczbę pokoi i apartamentów do 100. Funkcjonujący z powodzeniem obiekt zostanie rozbudowany po raz trzeci o kolejnych 50 apartamentów, dwie sale konferencyjne oraz nową część gabinetów kosmetycznych na koniec pierwszego kwartału 2026 roku.

Zarząd i kluczowe osoby zaangażowane w projekt posiadają szerokie doświadczenie w sektorze nieruchomości i zarządzania projektami deweloperskimi, działając w różnych firmach z branży budowlanej i wynajmu nieruchomości. W portoflio spółki znajdują się m. in. popularne wrocławskie obiekty Hotel Maria Magdalena**** (obecnie Qubus Hotel), kompleks biurowo-handlowo-mieszkalny Justin Center przy ul. Krawieckiej, czy Centrum TGG przy ul. Słubickiej/Legnickiej.

Lokalizacja condohotelu

Inwestycja znajduje się przy ulicy Lwowskiej 1 w Kołobrzegu, w odległości 600 metrów od morza i plaży, bezpośrednio przy parku krajobrazowym Ekopark Wschodni, 6 km od ścisłego centrum miasta. Bezpośrednia bliskość natury, ale także atrakcji nadmorskiego kurortu daje możliwość korzystania z rozbudowanej bazy rekreacyjnej i  infrastruktury turystycznej popularnego kurortu.

Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych nadmorskich miast przyciągających co roku miliony turystów. Kilometry pięknych szerokich plaż wyróżnionych Błękitną Flagą, możliwość uprawiania sportów wodnych, jedna z najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Polsce – Velo Baltica położona wzdłuż wybrzeża, sprawiają, że to idealne miejsce na letni wypoczynek, cieszące się popularnością nie tylko wśród rodaków, ale równie chętnie odwiedzane przez turystów z Niemiec.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy