Motlava Hotel Gdańsk

Apartamenty w centrum Gdańska, zaledwie 5 minut spacerem od Fontanny Neptuna i Wyspy Spichrzów. Stała stopa zwrotu 8% rocznie.
Premiera
437 990
8 %
20+10 lat
17 - 30 m2
15

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

W jednej z najbardziej pożądanych przez inwestorów lokalizacji, w centrum Gdańska, obok Wyspy Spichrzów i zaledwie 5 minut spacerem od Fontanny Neptuna powstaje Motlava Hotel. Położona w historycznej części śródmieścia inwestycja oferuje apartamenty na sprzedaż od 17 do 30 m2 ze stałą stopą zwrotu 8%.

W 5-piętrowym budynku powstanie 126 wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie lokali, reprezentacyjne lobby ze strefą relaksu oraz przestrzeń restauracyjna. Obiekt będzie funkcjonował pod popularną, międzynarodową marką hotelową.

➡️ Unikatowa lokalizacja w centrum Gdańska
- 5 min spacerem do Fontanny Neptuna lub Wyspy Spichrzów
- historyczna część miasta odwiedzana rocznie przez ponad 4 miliony turystów

➡️ Aż 8% przychodu i przejrzysty model biznesowy
- stała stopa zwrotu 8% rocznie
- 15 dni pobytu właścicielskiego, w tym 7 w wysokim sezonie
- waloryzacja o wskaźnik inflacji

➡️ Międzynarodowy partner
- obiekt będzie funkcjonował pod popularną, międzynarodową marką hotelową gwarantującą wysoką jakość obsługi.

Udogodnienia

O inwestorze

EUROPLAN

Dzięki swojej wieloletniej obecności na rynku, EUROPLAN stał się jednym z najbardziej renomowanych operatorów hotelowych w Polsce i cieszy się uznaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych.

W obszarze inwestycji hotelowych, EUROPLAN przeprowadził wiele udanych projektów, w tym zakup hotelu Centrum Kongresowego Gromada w Krakowie, który dysponuje 220 pokojami oraz największym w Polsce przyhotelowym centrum konferencyjnym. Obiekt ten, po przeprowadzeniu modernizacji, został otwarty pod 4-gwiazdkową marką Metropolo by Golden Tulip w grudniu 2018 roku.

W portfolio spółki znajdują się również: Hotel Cieplice Medi & SPA, Lake Hill Resort & Spa oraz Lake Hill Apartments w Sosnówce, Hotel Lake Hill Mazury Resort & SPA oraz Radisson Blu Hotel & Residence Zakopane.

Lokalizacja condohotelu

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy