Tremonti
Szklarska Poręba

Pięciogwiazdkowy obiekt z rozbudowaną infrastrukturą, zakończenie budowy już w tym roku!
Otwarcie 2024
524 734.1
8 %
20 lat
2024
22,4 - 54,6 m2
30 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Tremonti to nowa inwestycja w Szklarskiej Porębie, bardzo blisko stoku narciarskiego Ski Arena Szrenica. Planowane zakończenie budowy już w 2023 roku!

Oferta zawiera 268 apartamentów wykończonych i wyposażonych pod klucz w wysokim standardzie 5* oraz miejsca postojowe naziemne i podziemne.

Strefa SPA, basen zewnętrzny i wewnętrzny, jacuzzi, profesjonalna narciarnia i rowerownia, bilard, kręgielnia oraz sala zabaw dla dzieci z animatorem to tylko część atrakcji, które oferuje inwestycja. Dla klientów biznesowych hotel oferował będzie doskonałe warunki do organizacji integracji firmowych oraz szkoleń. Pomocne będą m.in.: sala konferencyjna przystosowana dla 500 osób (z możliwością podziału na 2 mniejsze sale), duża restauracja, bar oraz klub nocny.

Przemyślana koncepcja gwarantuje sukces i wysokie obłożenie bez względu na sezon. Pierwszy obiekt pod tą marką - Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu działa już od kilku lat i cieszy się ogromną popularnością. Został doceniony nie tylko w opiniach gości, ale także w wielu prestiżowych konkursach branżowych.

Udogodnienia

O inwestorze

Inwestorem jest działająca od ponad 25 lat spółka EVIP Centrum. Z projektów nieruchomościowych zrealizowała m.in: osiedle domów o podwyższonym standardzie w Powsinie/Konstancinie – ulica Lipowa/Bielawska oraz osiedle domów w Piasecznie – ulica Przesmyckiego. Jako konsultant i inwestor brała udział w realizacji takich inwestycji jak Hotel Indygo Warszawa przy Placu De Gaulle’a, przebudowa i remont dawnego Hotelu Forum Warszawa Centrum, Dom Dochodowy o 3 Frontach u zbiegu Placu 3 Krzyży, ulicy Mokotowskiej i Alei Ujazdowskich, kamienica biurowo – apartamentowa ul. Szucha 3 Warszawa, kamienica biurowa – Warecka 11 Warszawa i inne.

Hotelem zarządzać będzie Operator Hotelowy Condo.pl – spółka z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami inwestycyjnymi w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych, mająca w swoim portfolio takie hotele jak Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu i Mercure Szklarska Poręba.

Lokalizacja condohotelu

Hotel Tremonti SPA & Conference powstaje w topowej lokalizacji w Szklarskiej Porębie, bardzo blisko stoku narciarskiego Ski Arena Szrenica.

Szklarska Poręba to miejscowość, w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie – Góry Izerskie i Karkonosze. Położona jest u stóp Szrenicy – szczytu w Karkonoszach – który góruje nad okolicą. Liczne trasy narciarskie, rowerowe i piesze, przepiękna przyroda, krystaliczne powietrze – wszystko to sprawia, że miasteczko stało się bardzo modnym kurortem, przyciągającym turystów zarówno zimą jak i latem.

Apartament
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
439 PZ
48,80
4
2
-
Dostępne
502 antresola
79,90
6
2
-
Dostępne
503 antresola
76,20
6
2
-
Dostępne
540 PZ
26,90
5
1
-
Dostępne
541 PZ
26,90
5
1
-
Dostępne
548 PZ
26,90
5
1
-
Dostępne
549 PZ
26,60
5
1
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy