Nowoczesne domy
La Cala de Mijas

Apartamenty inwestycyjne w Hiszpanii
555 000
Model podziałowy
10 lat
2024
115 - 137 m2
365 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Harmonia między architekturą a krajobrazem.

Każda z Willi została zaprojektowana w specjalny sposób, tak aby zachowała swoją prywatność, a jednocześnie idealnie wpasowywała się w otaczający krajobraz zieleni i Morza Śródziemnego.

Projektanci zrealizowali awangardową wizję śródziemnomorskiej architektury, w której proste linie, krawędzie i kąty tworzą niepowtarzalny profil. Jeśli chodzi o wnętrza, tu największą rolę odgrywa światło. Z kuchni i salonu, możemy wydostać się na basen dzięki dużym, przesuwnym oknom.

Koncepcja projektu to przemyślenie na nowo tradycyjnego kurortu z towarzyskim charakterem klubu sportowego. W nim znajdziemy różne strefy wellness i fitness oraz spektakularny basen.

Wykończenie i podstawowe wyposażenie apartamentu jest zawarte w cenie. Nieruchomości oddawane są z gotowymi podłogami, łazienkami, i kuchnią wraz ze sprzętami AGD.

Udogodnienia

Lokalizacja condohotelu

Mijas Costa słynie na całym świecie ze wspaniałego mikroklimatu, spektakularnych pól golfowych i bliskości lotniska w Maladze i Marbelli, z niezwykłą sceną kulturalną i rekreacyjną.

Plaże Mijas są znane na całym świecie z krystalicznie czystej wody, posiadają piękne dno morskie idealne dla fanów nurkowania.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy