Lago Park Apartments by Aries
Mierki

Apartamenty inwestycyjne na Mazurach
Premiera
385 150
Model podziałowy
10 lat
2024
24 - 60 m2
nieograniczony

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Lago Park Apartments by Aries to apartamenty inwestycyjne w miejscowości Mierki (Kołatek) tuż obok Olsztynka, usytuowane nad samym brzegiem jeziora Pluszne Małe.

W ofercie Lago Park Apartments dostępne są 72 apartamenty od 24 do 51 m2, wyposażone w standardzie 5 gwiazdek. Wszystkie apartamenty posiadają aneksy kuchenne oraz balkony, z których rozpościera się przepiękny widok na taflę jeziora gwarantując atmosferę błogiego relaksu.

Goście będą mogli korzystać z restauracji na wodzie, prywatnej przystani, krytego basenu, jacuzzi, strefy Wellness & Spa oraz siłowni, sal i placów zabaw dla dzieci, mariny z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Wyjątkową atrakcją resortu będzie spot rowerowy oferujący rowery topowej marki dzięki którym będzie można eksplorować aż 40 km pobliskich tras rowerowych!

A na najmłodszych gości czeka moc atrakcji największego w Polsce Parku Rozrywki mający przyćmić rozmachem nawet popularną Energylandię. Park ma powstać w odległości 8 km od Lago Park.

Udogodnienia

O inwestorze

Lago Park Apartments działa w ramach grupy kapitałowej Platan Group, która dysponuje szerokim doświadczeniem deweloperskim, od ponad 23 lat realizując z sukcesem projekty na rynku nieruchomości
i hotelarstwa. Spółka posiadająca 100% polskiego kapitału zrealizowała i zarządza własnymi obiektami o powierzchni blisko 200 000 m2, a wartość realizacji w ich portfolio wynosi 180 mln Euro. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu, Platan Group daje inwestorom bezpieczeństwo i gwarancję profesjonalnego działania. Wybór partnera w postaci deweloperskiej spółki z bogatym doświadczeniem oraz sprawdzonego operatora hotelowego Platan Hotels & Resorts zapewniają stabilne finansowanie i zarządzanie, wysoki kapitał zakładowy i ponadstandardowe zabezpieczenia dla Państwa inwestycji.

Lokalizacja condohotelu

Otoczenie rezerwatu Las Warmiński w Puszczy Napiwodzko- Ramuckiej, nad brzegiem jeziora Pluszne, uznawanego za jedno z najpiękniejszych jezior mazurskich, to idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Tu czas zdaje się stać w miejscu a człowiek każdym zmysłem chłonie spokój i majestat przyrody.

Położenie zapewnia wiele możliwości aktywnej rekreacji. Jezioro objęte jest strefą ciszy, a jego woda jest krystalicznie czysta – to prawdziwy raj dla amatorów pływania, kajakarstwa, rowerów wodnych, żagli czy wędkarstwa. Okalający jezioro sosnowy las, bogaty w grzyby i jagody, przecinają wąwozy a wokół jeziora wiedzie piękna trasa pieszo -rowerowa, dzięki której można zwiedzić uroki okolicy.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy