Vista Mikołajki
Marina & Resort

Apartamenty i wille nad samym brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Obszar ponad 32 ha z największą infrastrukturą w regionie.
Domy i apartamenty
403 000
Model podziałowy
10 lat
2025
25,1 - 62,9 m2
365 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Vista Mikołajki to wieloetapowy projekt obejmujący obszar ponad 32 hektarów, do którego przynależy 268 metrów linii brzegowej. Harmonijne połączenie luksusu, nowoczesności i bogatej infrastruktury stanowi o jego wyjątkowości.

Zarabiaj 70% kwoty wynajmu inwestując na Mazurach! Jeżeli w danym czasie nie będziesz korzystał ze swojego apartamentu, może on stać się źródłem dochodu. Skorzystaj z opcji wynajmu poprzez profesjonalnego operatora z podziałem zysku 30/70%. Zaletą oferowanego Państwu modelu biznesowego jest także możliwość wynajmu i zarabiania niezależnie od ewentualnych bieżących obostrzeń - inwestycja typu second-home pracuje bez względu na okoliczności zewnętrzne i nieprzewidziane wypadki losowe.

Nieruchomości są najbezpieczniejszą formą lokaty kapitału, szczególnie te znajdujące się w popularnych kurortach urlopowych. Posiadanie apartamentu, szczególnie w tak unikalnym miejscu jak Mikołajki, to gwarancja wzrostu wartości inwestycji w czasie.

Sprawdź nasze inne oferty inwestycji nad jeziorem

Udogodnienia

O inwestorze

Vista Capital to spółka inwestycyjno-deweloperska wywodząca się bezpośrednio z grupy Spectrum Development czyli z firmy deweloperskiej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Grupa holdingowa Spectrum w swoim bogatym portfelu skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln złotych. Zaufanie klientów zdobyła realizując z sukcesem wiele prestiżowych inwestycji – m.in. nowoczesne osiedla mieszkaniowe (blisko 1.000 mieszkań we Wrocławiu), apartamenty i domy w nadmorskich i górskich miejscowościach m. in. TreMonti Ski & Bike Resort w Karpaczu, Mövenpick w Karpaczu, Apartamenty na Wydmach w Pobierowie, Osiedle prestiżowych willi Słoneczny Łukęcin, SeaShell Apartaments w Łukęcinie, wysokiej klasy budynki komercyjne, w tym biurowce i galerie handlowe oraz specjalistyczne gabinety medyczne Spectrum Medical. Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo

Lokalizacja condohotelu

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, dlatego cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród osób szukających wytchnienia i ciszy, a ich potencjał turystyczny rośnie z roku na rok.

Vista Mikołajki Marina & Resort to luksusowe apartamenty w kompleksie położonym nad Jeziorem Mikołajskim, na Szlaku Wielkich Jezior, w otoczeniu obszaru Natura 2000. Lokalizacja inwestycji zapewnia swobodny dostęp do centrum Mikołajek oraz reprezentacyjnej promenady

Apartament / Dom
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
60
194,09
0
-
-
Dostępne
63
215,14
0
-
-
Dostępne
64
215,14
0
-
-
Dostępne
66
112,83
0
-
-
Dostępne
67
112,83
0
-
-
Dostępne
69
112,83
0
-
-
Dostępne
70
112,83
0
-
-
Dostępne
72
110,71
0
-
-
-
Dostępne
73
80,97
0
-
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy