Vista Mikołajki Marina & Resort

Apartamenty inwestycyjne i second home - w Mikołajkach

Cena od
387 450 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
25 - 62 m²
Pobyt właścicielski
Inne
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Vista Mikołajki to wieloetapowy projekt obejmujący obszar ponad 32 hektarów, do którego przynależy 268 metrów linii brzegowej. Harmonijne połączenie luksusu, nowoczesności i bogatej infrastruktury stanowi o jego wyjątkowości.

Zarabiaj 70% kwoty wynajmu inwestując na Mazurach!

Jeżeli w danym czasie nie będziesz korzystał ze swojego apartamentu, może on stać się źródłem dochodu. Skorzystaj z opcji wynajmu poprzez profesjonalnego operatora z podziałem zysku 30/70% !

Stabilny dochód

Zaletą oferowanego Państwu modelu biznesowego jest także możliwość wynajmu i zarabiania niezależnie od ewentualnych bieżących obostrzeń - inwestycja typu second-home pracuje bez względu na okoliczności zewnętrzne i nieprzewidziane wypadki losowe.

Bezpieczeństwo inwestycji na własność

Nieruchomości są najbezpieczniejszą formą lokaty kapitału, szczególnie te znajdujące się w popularnych kurortach urlopowych. Posiadanie apartamentu, szczególnie w tak unikalnym miejscu jak Mikołajki, to gwarancja wzrostu wartości inwestycji w czasie.

Sprawdź nasze inne oferty inwestycji nad jeziorem

Udogodnienia

Sala konferencyjna
Siłownia
Parking
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa

O inwestorze

Spółka inwestycyjno-deweloperska wywodząca się bezpośrednio z grupy Spectrum Development, o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln złotych, czyli z firmy deweloperskiej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Stworzona przez zespół specjalistów z licznymi sukcesami na rynku nieruchomości turystycznych i wypoczynkowych, co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo inwestycji.

Lokalizacja condohotelu

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski

Dlatego cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród osób szukających wytchnienia i ciszy, a ich potencjał turystyczny rośnie z roku na rok.

Kraina Wielkich Jezior

Vista Mikołajki Marina & Resort to luksusowe apartamenty w kompleksie hotelowym, położone nad Jeziorem Mikołajskim, na Szlaku Wielkich Jezior, w otoczeniu obszaru Natura 2000.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą