NoName Lakes Luxury Hotel & Spa

Apartamenty inwestycyjne Brodnica

Cena od
832 365 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2023
Powierzchnia
62 - 83 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

NoNameLuxury Hotel&Spa to czterogwiazdkowy obiekt, usytuowany w niezwykle malowniczym zakątku Polski, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i natłoku turystów. Specjalnością obiektu jest holistyczna troska o ciało i duszę, wynikająca z ponad 10-letniej troski o kontakt z naturą i głęboki relaks.

Pojezierze Brodnickie, uznawane jest za jeden z najczystszych przyrodniczo regionów w Polsce. To piękna kraina, bogata w jeziora, lasy, malownicze krajobrazy, która pozwala nawiązać bliski kontakt z naturą i poczuć harmonię z przyrodą. W samym sercu tej malowniczej krainy powstał czterogwiazdkowy obiekt hotelowy, który został wyróżniony wieloma, prestiżowymi nagrodami. wśród nich znalazły się dwukrotny tytuł Luksusowej Marki Roku oraz główna nagroda od pisma hotelarz w kategorii Condohotel z pomysłem.

Obiekt został także wyróżniony na prestiżowym kongresie Spa, w kategorii Diamenty Wellness, a także doceniony przez Ministerstwo Gospodarki.

NoNameLuxury Hotel&SPA stanowi idealne połączenie minimalizmu z luksusem, bliskości z naturą z nowoczesnością. Obiekt w stylu condo jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości i, które szukają jednocześnie idealnej bazy noclegowej na cały rok dla siebie i swoich bliskich.

Udogodnienia

Siłownia
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

Lista apartamentów inwestycyjnych

NumerPowierzchniaPiętroLiczba
pokoi
Taras/
balkon
Karta lokaluMiejsce
parkingowe
StatusPorównaj/dodaj
do ulubionych
NNL 182.31parter4TakPobierzTakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę
NNL 1263.47parter3TakPobierzTakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę
NNL 1364.81parter3TakPobierzTakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę
NNL 2063.47parter3TakPobierzTakWolne
Porównaj
Do schowka
Zapytaj o cenę

Lokalizacja condohotelu

Idealna lokalizacja, w bliskiej odległości od największych miast – Warszawa (1,5h), Poznań (3h), Łódź (1,5 h) czy Gdańsk (1,5 h) sprawia, że obiekt jest niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym. Decydując się na zakup apartamentów inwestycyjnych można zapewnić sobie atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji i dostęp do obiektu, w standardzie 5-cio gwiazdkowym, w jednym z bardziej prestiżowych miejsc na mapie Polski.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą