Radisson Resort & Suites
Ustronie Morskie

Obiekt pod międzynarodową marką tuż przy plaży i apartamenty z widokiem na bałtyckie fale.
460 463
Model podziałowy
15 lat
Czerwiec 2027
25,74 - 77,52 m2
14 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie to nowoczesny projekt w pierwszej linii brzegowej, zaledwie 58 metrów od piaszczystej plaży.

Budynek jest otwarty w stronę morza, co sprawia, że przypomina sunący ku morzu wycieczkowy statek.

Liczne przeszklenia, tarasy widokowe i usytuowanie wśród malowniczej zieleni podkreślają przestrzenny, a zarazem luksusowy charakter obiektu.

Tarasy w apartamentach hotelowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z większości roztaczał się malowniczy widok na Bałtyk.

Wnętrza apartamentów wyróżniają się nowoczesną aranżacją. Na najwyższej kondygnacji znajdują się najbardziej luksusowe dwupoziomowe apartamenty.

Część pokoi posiada bezpośredni dostęp do ogródków zlokalizowanych na patio.

Udogodnienia

O inwestorze

Inwestorem jest P48 Sp z o.o. Sp. K., której udziałowcami są eksperci z doświadczeniem w branży deweloperskiej. Spółka zrealizowała liczne projekty na terenie województwa mazowieckiego i zachodniopomorskiego: mieszkania, domy, biura, galerie handlowe i luksusowe apartamenty. Unikatową inwestycją w portfolio jest Seaside Garden, która odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie luksus i ponadczasowe koncepcje architektoniczne. Przemyślane rozwiązania, atrakcyjne lokalizacje i dbałość o szczegóły stanowią o jakości i bezpieczeństwie realizowanych projektów, co przekłada się bardzo dobre wyniki sprzedaży i duże zainteresowanie ofertą inwestora.

VHM Hotel Management to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania ponad 1.500 pokojami hotelowymi. Spółka zapewnia profesjonalną obsługę jako operator hotelowy sieci międzynarodowych, a w jej portfolio znajdują się hotele: Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Hampton by Hilton Białystok, Hampton by Hilton Olsztyn, a także znajdujące się w przygotowaniu: Hilton Garden Inn Toruń Old Town i Hilton Garden Inn Pobierowo.

Lokalizacja condohotelu

Ustronie Morskie to popularna miejscowość turystyczna pozwalająca na odpoczynek z dala od tłumów, a jednocześnie oddalona zaledwie 12 kilometrów od Kołobrzegu, co pozwala na korzystanie z wielu rozrywek nadmorskiego kurortu.

Bliskość plaży i morza to zdecydowana zaleta naszej inwestycji, a położenie w zielonej strefie, równoległej do linii brzegowej, nadaje jej kameralny i prestiżowy charakter. Okolica oferuje wiele turystycznych atrakcji, możliwość wycieczek pieszych i rowerowych, uprawiania sportów wodnych i relaks na pobliskich plażach.

Apartament
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
0.01
54,53
0
2
-
Dostępne
0.04
28,05
0
1
-
Dostępne
0.06
28,05
0
1
-
Dostępne
0.07
37,88
0
2
-
Dostępne
0.09
37,94
0
2
-
Dostępne
0.11
37,88
0
2
-
Dostępne
0.12
37,88
0
2
-
Dostępne
0.13
37,94
0
2
-
Dostępne
0.15
37,88
0
2
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy