Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie

Apartamenty inwestycyjne w Ustroniu Morskim

Cena od
385 870 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
15 lat
Termin oddania
2025
Powierzchnia
25 - 77 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie to nowoczesny projekt w pierwszej linii brzegowej, zaledwie 58 metrów od piaszczystej plaży.

Budynek jest otwarty w stronę morza, co sprawia, że przypomina sunący ku morzu wycieczkowy statek.

Liczne przeszklenia, tarasy widokowe i usytuowanie wśród malowniczej zieleni podkreślają przestrzenny, a zarazem luksusowy charakter obiektu.

Tarasy w apartamentach hotelowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z większości roztaczał się malowniczy widok na Bałtyk.

Wnętrza apartamentów wyróżniają się nowoczesną aranżacją. Na najwyższej kondygnacji znajdują się najbardziej luksusowe dwupoziomowe apartamenty.

Część pokoi posiada bezpośredni dostęp do ogródków zlokalizowanych na patio.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

Inwestorem jest P48 Sp z o.o. Sp. K., której udziałowcami są eksperci z doświadczeniem w branży deweloperskiej. Spółka zrealizowała liczne projekty na terenie województwa mazowieckiego i zachodniopomorskiego: mieszkania, domy, biura, galerie handlowe i luksusowe apartamenty. Unikatową inwestycją w portfolio jest Seaside Garden, która odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie luksus i ponadczasowe koncepcje architektoniczne. Przemyślane rozwiązania, atrakcyjne lokalizacje i dbałość o szczegóły stanowią o jakości i bezpieczeństwie realizowanych projektów, co przekłada się bardzo dobre wyniki sprzedaży i duże zainteresowanie ofertą inwestora.

VHM Hotel Management to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania ponad 1.500 pokojami hotelowymi. Spółka zapewnia profesjonalną obsługę jako operator hotelowy sieci międzynarodowych, a w jej portfolio znajdują się hotele: Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Hampton by Hilton Białystok, Hampton by Hilton Olsztyn, a także znajdujące się w przygotowaniu: Hilton Garden Inn Toruń Old Town i Hilton Garden Inn Pobierowo.

Lokalizacja condohotelu

Ustronie Morskie to popularna miejscowość turystyczna pozwalająca na odpoczynek z dala od tłumów, a jednocześnie oddalona zaledwie 12 kilometrów od Kołobrzegu, co pozwala na korzystanie z wielu rozrywek nadmorskiego kurortu.

Bliskość plaży i morza to zdecydowana zaleta naszej inwestycji, a położenie w zielonej strefie, równoległej do linii brzegowej, nadaje jej kameralny i prestiżowy charakter. Okolica oferuje wiele turystycznych atrakcji, możliwość wycieczek pieszych i rowerowych, uprawiania sportów wodnych i relaks na pobliskich plażach.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą