Sea Shell Apartments Łukęcin

Apartamenty inwestycyjne Łukęcin

Cena od
326060 zł
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2022
Powierzchnia
24 - 66 m²
Pobyt właścicielski
Brak
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Wybieraj spośród apartamentów 1-, 2- i 3-pokojowych z widokiem na basen lub otaczającą inwestycję dziką zieleń. W czasie, kiedy nie przebywasz w swoim apartamencie, możesz skorzystać z pośrednictwa doświadczonego operatora lub wynająć apartment samodzielnie i cieszyć się dodatkowym zyskiem

Twórcy Seashell Apartments to osoby wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze projektów hotelarskich i deweloperskich, opartych na modelu apart i condo hotelowym.

Należy do uznanej grupy holdingowej Spectrum, która w bogatym portfolio skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln złotych.

Zespół firmy posiada ponad 10 letnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z największymi podmiotami operującymi w sektorze apartamentów hotelowych. Swoją działalność skupiają na rynkach największych miast w Polsce m.in. Warszawy i Wrocławia oraz najważniejszych kurortów turystycznych, jak Karpacz i Kołobrzeg.

Udogodnienia

Parking
Basen zewnętrzny
Recepcja
Taras widokowy

O inwestorze

Grupa Spectrum Development jest wrocławską firmą deweloperską z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku mieszkaniowym i komercyjnym.

Należy do uznanej grupy holdingowej Spectrum, która w bogatym portfolio skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln złotych.

Zaufanie klientów zdobyła realizując wiele prestiżowych inwestycji – m.in. nowoczesne osiedla mieszkaniowe (blisko 1000 mieszkań we Wrocławiu), apartamenty i domy w nadmorskich i górskich miejscowościach (Łukęcinie oraz Karpaczu), wysokiej klasy budynki komercyjne, w tym biurowce i galerie handlowe oraz specjalistyczne gabinety medyczne Spectrum Medical.

Lokalizacja condohotelu

Łukęcin to mała, bardzo ładna miejscowość położona między Dziwnówkiem a Pobierowem, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Miejscowość przez wielu uznawana za najbardziej urokliwy zakątek zachodniego pomorza. Wysoki nadmorski brzeg porośnięty gęstym sosnowym lasem, balsamiczne, przesycone żywicą i morską bryzą powietrze oraz szeroka, piaszczysta plaża…Właśnie tam, zaledwie 60 metrów od morza w otoczeniu lasu rozpoczyna się budowa Sea Shell Apartments.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą