Tremonti Resort
Miłków k. Karpacza

Apartamenty i domy na sprzedaż z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę, u podnóża Karpacza.
545 000
Model podziałowy
10 lat
2026
23 - 150 m2
nieograniczony

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Tremonti Resort to nowy, unikatowy projekt, który dołączy do rodziny hoteli Tremonti – znanych i uwielbianych przez gości górskich obiektów, które cieszą się obłożeniem bez względu na sezon. Ekskluzywny kompleks powstaje w wyjątkowym miejscu – na terenie zrewitalizowanej Starej Papierni, w Miłkowie, 5 minut od centrum Karpacza.

Oferta zawiera luksusowe, nowoczesne apartamenty od 25 do 50 m2 oraz domy w metrażach od 72 do 150 m2 z ogródkami. Z nieruchomości roztaczał się będzie bajeczny widok na szczyty Karkonoszy, w tym na ich największy symbol - Śnieżkę. Architektura inspirowana jest górskim klimatem.

Do dyspozycji właścicieli oraz przyszłych gości powstanie również strefa basenów - basen wewnętrzny oraz 2 baseny zewnętrzne z plaża na 4000 m2, SPA & Wellness, przestrzenie konferencyjne (mieszczące aż 700 osób), 2 restauracje, kawiarnia i lokale usługowe. Dla najmłodszych – brodziki dziecięce oraz kids club.

Udogodnienia

O inwestorze

Tremonti Resort to najnowsza inwestycja Spectrum Development, spółki z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio firmy znajduje się wiele prestiżowych inwestycji – m.in. wysokiej klasy biurowce i galerie handlowe, nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a także apartamenty i domy w nadmorskich i górskich miejscowościach (m.in. Łukęcin, Pobierowo, Karpacz).

Lokalizacja condohotelu

Tremonti Resort znajduje się na zrewitalizowanym terenie Starej Papierni, w malowniczym Miłkowie, położonym u podnóża Karpacza. To miejsce słynące z zabytkowej zabudowy, położone w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, nad rzeką Łomnicą. W otoczeniu majestatycznych Karkonoszy, zachwyca widokiem na szczyty Śnieżki, Kopy, Równii, Smogorni i wzniesienie Strzelca.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy