Aries Residence & Spa
Szczyrk

Apartamenty inwestycyjne w Szczyrku
487 419
8 %
20 lat
2023
27,79 - 54,49 m2
14 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Aries Residence & SPA w Szczyrku to luksusowy hotel z Aquaparkiem położony w centralnej części znanego kurortu narciarskiego.

Z okien obiektu będzie roztaczał się spektakularny widok na panoramę Beskidów. Eleganckie, klimatyzowane apartamenty inwestycyjne o standardzie 5 gwiazdek oferowane będą w metrażach od 27 m2 do 54 m2.
Hotel będzie dysponował restauracją, siłownią, narciarnią, salą zabaw dla dzieci, oraz salami konferencyjno - bankietowymi.
Integralną częścią inwestycji będzie Aquapark Aqua Aries z basenem, zjeżdżalniami, jacuzzi, saunarium i SPA, zapewniając gościom najwyższy poziom relaksu podczas pobytu.

Usytuowanie inwestycji w znanym i popularnym kurorcie górskim z nowoczesną infrastrukturą narciarską, świetnymi trasami rowerowymi i sprawnym dojazdem z różnych regionów Polski sprawia, że projekt jest niezwykle atrakcyjny zarówno pod kątem biznesowym, jak i wypoczynkowym.

Apartamenty hotelowe oferowane są w opcji zakupu z 8% zyskiem w skali roku. Dodatkowym atutem dla inwestora jest możliwość korzystania z apartamentu.

Zarządzaniem zajmie się Platan Hotels & Resorts – autor sukcesu marki Aries Hotels oraz sieci Klubów Mila.

Udogodnienia

O inwestorze

Inwestorem odpowiadającym za realizację projektu jest Platan Group, istniejący od 1998 roku i posiadający w 100% polski kapitał. Doświadczona spółka prowadzi działalność deweloperską oraz zarządza nieruchomościami komercyjnymi. Dotychczas zrealizowała szereg projektów komercyjnych o charakterze biurowo – handlowym i magazynowym o powierzchni niemal 200 tys. m2 i wartości ok 180 mln euro.
Działalność operatorską poprowadzi Platan Hotels & Resorts, której standardy zarządzania wywodzą się z doświadczeń najbardziej uznanych światowych marek hotelowych. W portfolio operatora znajduje się:
- Ikona podhalańskich hoteli – Aries Hotel & Spa Zakopane, uhonorowany międzynarodowymi nagrodami, m. in. World Luxury Hotel Awards 2017,
plasującymi obiekt w czołówce najbardziej luksusowych hoteli w Europie
- Aries Hotel & Spa Wisła – najbardziej luksusowy, butikowy hotel w Wiśle z doskonałą restauracją Polka
- stworzenie sieci klubów Mila – ekskluzywnych ośrodków wyspecjalizowanych w turystyce żeglarskiej.
Ponadto w realizacji:
- Aries Residence Krynica Zdrój,
- Aries Residence Bukowina Tatrzańska,
- Witkac by Aries, Zakopane.

Lokalizacja condohotelu

Szczyrk to jeden z najczęściej wybieranych kurortów turystycznych. Jest tu wszystko czego potrzebują zarówno miłośnicy sportów zimowych, jak i amatorzy letniego wypoczynku. Goście korzystać mogą z ponad 40 km tras narciarskich w ramach jednego skipassu, 13 km tras rowerowych Enduro Trails, a także z licznych szlaków pieszych itp. Ze względu na ogrom atrakcji i rozbudowaną infrastrukturę turystyczną Szczyrk przyciąga turystów przez cały rok. W samym centrum tego tętniącego życiem miasta znajdować się będzie condo hotel Aries, zapewniając gościom bliskość miejskich atrakcji i szlaków turystycznych.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy