Aries Residence & Spa Szczyrk

Apartamenty inwestycyjne Szczyrk

Cena od
371184 zł
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2022
Powierzchnia
24 - 70 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

To pierwszy condo hotel z aquaparkiem w Szczyrku. Nowoczesne, w pełni wyposażone apartamenty pod inwestycje, infrastruktura turystyczna na alpejskim poziomie, mnóstwo atrakcji turystycznych w pobliżu oraz szereg udogodnień dla dzieci i dorosłych w samym obiekcie. Przejrzyste warunki współpracy, z gwarancją stałego, rocznego zysku. Aries Residence & Spa to przemyślana i bezpieczna inwestycja w apartamenty. Sprawdź szczegóły. Condohotel w stolicy Beskidu Śląskiego

Udogodnienia

Bar
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Recepcja
Sauna
Narciarnia
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

Inwestując w apartamenty w systemie condo zostajesz współwłaścicielem jednego z najlepszych hoteli w Polsce. Zyskujesz gwarancję stałego zysku, na poziomie 7% rocznie, przez cały okres najmu (10 lat), z możliwością pobytu właścicielskiego (14 dni). Nie musisz martwić się o nic, pełną obsługę zapewnia doświadczony operator.

Lokalizacja condohotelu

Szczyrk to jeden z najczęściej wybieranych kurortów turystycznych. Jest tu wszystko czego potrzebują zarówno miłośnicy sportów zimowych, jak i amatorzy letniego wypoczynku. Goście korzystać mogą z ponad 40 km tras narciarskich w ramach jednego skipassu, 13 km tras rowerowych Enduro Trails, a także z licznych szlaków pieszych itp. Ze względu na ogrom atrakcji i rozbudowaną infrastrukturę turystyczną Szczyrk przyciąga turystów przez cały rok. W samym centrum tego tętniącego życiem miasta znajdować się będzie condo hotel Aries, zapewniając gościom bliskość miejskich atrakcji i szlaków turystycznych.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą