Apartamenty inwestycyjne Szczyrk

Aries Residence & SPA Szczyrk

Szczyrk

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Aries Residence & Spa – apartamenty pod inwestycje w Szczyrku

To pierwszy condo hotel z aquaparkiem w Szczyrku. Nowoczesne, w pełni wyposażone apartamenty pod inwestycje, infrastruktura turystyczna na alpejskim poziomie, mnóstwo atrakcji turystycznych w pobliżu oraz szereg udogodnień dla dzieci i dorosłych w samym obiekcie. Przejrzyste warunki współpracy, z gwarancją stałego, rocznego zysku. Aries Residence & Spa to przemyślana i bezpieczna inwestycja w apartamenty. Sprawdź szczegóły. Condohotel w stolicy Beskidu Śląskiego

Szczyrk to jeden z najczęściej wybieranych kurortów turystycznych. Jest tu wszystko czego potrzebują zarówno miłośnicy sportów zimowych, jak i amatorzy letniego wypoczynku. Goście korzystać mogą z ponad 40 km tras narciarskich w ramach jednego skipassu, 13 km tras rowerowych Enduro Trails, a także z licznych szlaków pieszych itp. Ze względu na ogrom atrakcji i rozbudowaną infrastrukturę turystyczną Szczyrk przyciąga turystów przez cały rok. W samym centrum tego tętniącego życiem miasta znajdować się będzie condo hotel Aries, zapewniając gościom bliskość miejskich atrakcji i szlaków turystycznych.

Jedyny condo hotel z Aquaparkiem w Szczyrku

Niewątpliwie jedną z największych zalet obiektu będzie park wodny. Wyposażony w zjeżdżalnie i jacuzzi wewnętrzne oraz zewnętrzne, basen rekreacyjny oraz brodzik dla maluchów z wodnym placem zabaw. Ponad 400-metrowe saunarium zapewni relaks w różnorodnych saunach, a zlokalizowany w pobliżu bar zaspokoi apetyt podczas zabaw w wodzie.

Oprócz aquaparku condo hotel wyposażony będzie w strefę fitness & spa, salę zabaw dla dzieci, restaurację oraz sale konferencyjne.

Dopełnieniem całości będzie ponad 100 luksusowych apartamentów, projektowanych przez renomowane biuro architektoniczne, wykończonych na najwyższym standardzie.

Apartamenty pod inwestycje z gwarancją stałego zysku

Inwestując w apartamenty w systemie condo zostajesz współwłaścicielem jednego z najlepszych hoteli w Polsce. Zyskujesz gwarancję stałego zysku, na poziomie 7% rocznie, przez cały okres najmu (10 lat), z możliwością pobytu właścicielskiego (14 dni). Nie musisz martwić się o nic, pełną obsługę zapewnia doświadczony operator.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-lato
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-basen
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-zima
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-restauracja
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-lobby
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-bar
Apartamenty pod inwestycje Szczyrk Aries-balkon

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.