Aries Residence & SPA Szczyrk

Szczyrk

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

Aries Residence & SPA Szczyrk to kompleks apartamentowy posiadający pełną infrastrukturę hotelową, powstający w samym sercu Szczyrku – turystycznej stolicy Beskidu Śląskiego. Tu z każdym rokiem przybywa turystów dzięki infrastrukturze turystycznej na alpejskim poziomie. Jeśli nie znasz jeszcze tego pięknego kurortu, dowiedz się więcej, dlaczego jest on tak atrakcyjny.

Inwestycja oferuje blisko 100 przestronnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Dostępne są apartamenty od 25 m² do 70 m². Każdy z apartamentów posiadać będzie indywidualne miejsce parkingowe. Obiekt składać się będzie z dwóch nowoczesnych budynków, dla komfortu połączonych łącznikiem.

Aries Residence &SPA Szczyrk to jedyny hotel z Aquaparkiem w Szczyrku, ze zjeżdżalniami, zewnętrznym jacuzzi oraz imponującym saunarium.

Stworzone przez nas projekty pod marką Aries należą do elity rynku hotelarskiego w Polsce. Do grupy Aries należą funkcjonujące już hotele: Aries Hotel & SPA Zakopane oraz Aries Hotel & SPA Wisła.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki. Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat), a zakupiony przez Ciebie apartament będzie miał osobną księgę wieczystą. W ramach umowy oferujemy wypoczynek w sezonie – w ramach inwestycji możesz wykorzystać 14 dni pobytu właścicielskiego rocznie, w tym 7 dni w sezonie.

 

Galeria

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.