Aspen Resort

Gotowe apartamenty inwestycyjne ze stałą, ponadprzeciętną 9% stopą zwrotu. Wypoczywaj w rytmie slow i zarabiaj na wynajmie.
Ponadprzeciętne 9% zwrotu
403 555
9 %
10 + 10 lat
Gotowe apartamenty
22 - 76 m2
14 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Aspen Resort to hotel, który z powodzeniem działa już od 2014 roku, dlatego w swojej ofercie posiada zarówno już gotowe apartamenty inwestycyjne, jak i lokale przewidziane w części rozbudowywanej.

Apartamenty inwestycyjne Aspen wyróżnia podwyższony standard. Każdy posiada balkon lub taras z widokiem na góry Opawskie. Resort składa się z wielu udogodnień, jak SPA & wellness z odnową biologiczną czy strefa konferencyjno-biznesowa. Komfortu Gości dopełnia restauracja i całoroczny basen, z których rozpościera się kojący widok na panoramę gór.

Atutem obiektu jest także lokalizacja – oprócz walorów krajobrazowych stanowi bazę wypadową dla rowerzystów, narciarzy i amatorów pieszych wycieczek.

Udogodnienia

O inwestorze

Za projektem Aspen stoi Tomasz Kunstler – inwestor i pasjonat rynku HoReCa i nieruchomości komercyjnych, z 20-letnim doświadczeniem, w tym w prowadzeniu i zarządzaniu górskimi resortami. Jest hotelarzem i restauratorem, a prywatnie certyfikowanym sommelierem i żeglarzem.
Jako Udziałowiec i Członek Zarządu na rynku condo działał w wielu projektach w Karpaczu i Szklarskiej Porębie, należących do grupy Górskie Resorty, takich jak: Osada Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain i Platinum Mountain Hotel*****. Doradzał również grupie Nosalowy Dwór, przygotował i współtworzył model biznesowy dla pierwszego obiektu Grand Nosalowy Dwór.
Jak wspomina: „Któregoś jesiennego dnia wybrałem się na wycieczkę rowerową i zakochałem się w Górach Opawskich. Pół roku później stałem się wspólnikiem unikalnego obiektu – Aspen Prime Ski & Bike Resort. Dziś mam przyjemność z pełnym przekonaniem zaprezentować go klientom, poszukującym wyjątkowej inwestycji pod lokatę kapitału.”

Lokalizacja condohotelu

Aspen leży w jednym z najpiękniejszych zakątków Opolszczyzny, w Górach Opawskich, na skraju Sudetów Wschodnich, w gminie Głuchołazy, na terenie miejscowości Podlesie. Hotel zlokalizowany jest w otoczeniu gór, 10 km od granicy czeskiej. W okolicy obiektu znajduje się też rezerwat ptactwa oraz otulina parku krajobrazowego, a także obszary objęte programem Natura 2000.

W okolicy Aspen Resort panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, dlatego to świetna baza wypadowa dla rowerzystów, narciarzy i miłośników wędrówek górskich. Blisko szlaków rowerowych i ścieżek pieszych. Atrakcje w okolicy obiektu to przede wszystkim: Tężnia Solankowa, Park Zdrojowy, Góra Chrobrego i kapliczka św. Anny, Sky Bridge 721 i wiele innych.

Apartament
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
001
25,10
0
1
-
Dostępne
008
26,65
-1
1
-
Dostępne
009
26,65
-1
1
-
Dostępne
010
26,65
-1
1
-
Dostępne
012
26,65
-1
1
-
Dostępne
014
26,65
-1
1
-
Dostępne
015
26,65
-1
1
-
Dostępne
016
76,60
-1
2
-
Dostępne
101
22,96
1
1
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy