Voco by IHG
Szklarska Poręba

apartamenty w standardzie 5*, z widokiem na przepiękną panoramę górskich pasm. Obiekt działał będzie pod międzynarodową marką voco.
433 152
8 %
20 lat
2025
23,04 - 41,83 m2
21 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

VOCO to należąca do grupy IHG międzynarodowa marka hotelowa, działająca od 2018 roku w ponad 20 krajach.
Charakteryzuje ją wysoka jakość w niemalże każdym aspekcie funkcjonowania hotelu, zapewnia także proste i wygodne zarządzania obiektami, a w kontekście działań marketingowych, gwarantuje ich optymalizację - lepsze wyniki i wyższe zyski przy mniejszym nakładzie pracy i środków. Jest to zatem solidny partner, zapewniający satysfakcję nie tylko gości, ale i inwestorów.

Inwestycja, która powstaje pod marką VOCO to część większego konceptu „Happy Valley”, którego nazwa nawiązuje do Doliny Szczęścia, leżącej u stóp Szrenicy.
Koncept ten składa się z pierwszego etapu, działającego pod marką Holiday Inn Resort, w ramach którego powstało już 155 apartamentów. Drugi natomiast przewiduje ich 100 i będą one przypisane marce VOCO.

Komfortowy wypoczynek zapewni gościom bogata infrastruktura obiektu:
- restauracja,
- wine bar, whisky room
- strefa welness z basenem zewnętrznym, jacuzzi, tarasem do jogi i salą fitness.

Na terenie hotelu powstanie również:
- część konferencyjna
- przestrzeń do spotkań biznesowych

Całość zachwycać będzie architekturą dopasowaną do sudeckiej tradycji oraz nowoczesnym designem łączącym wysokiej jakości drewno i kamień z nowoczesnymi przeszkleniami elewacji.

Okolica oferuje wiele atrakcji w postaci m.in.: ponad 150 km narciarskich tras biegowych zlokalizowanych w Polanie Jakuszyckiej w najlepszej bazie treningowej dla biegaczy narciarskich w Europie Środkowej oraz skorzystać ze stoków miejskich Ski Arena Szrenica, które oferują 15 km dośnieżanych tras zjazdowych.

Udogodnienia

O inwestorze

VOCO to międzynarodowa marka hotelowa działająca od 2018 r. Należy do brytyjskiego przedsiębiorstwa InterContinental Hotels Group, którego jest najszybciej rozwijającym się podmiotem.

Dzięki umowie franchisingowej staliśmy się częścią jednej z największych globalnych grup hotelowych na świecie. IHG to ponad 6.000 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Drugi etap inwestycji będzie działał pod marką voco, należącą do InterContinental Hotels Group.

Lokalizacja condohotelu

Nasza inwestycja znajduje się w Dolinie Szczęścia, najpiękniejszej części Szklarskiej Poręby, ze złotym widokiem na panoramę Karkonoszy. Myli się ten, kto myśli, że Szklarska Poręba nie tętni życiem. Liczne imprezy, koncerty, atrakcje turystyczne, możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz różnorodna oferta gastronomiczna sprawiają, że jest to miejsce idealne na weekendowy wypad lub wakacje zarówno dla rodzin szukających odpoczynku, jak i dla młodych ludzi spragnionych wrażeń. A to wszystko w otoczeniu przepięknych gór!

Apartament
Pobierz kartę
Ulubione / Porównaj
Kontakt
A.1.01
27,95
1
1
-
-
Dostępne
A.1.02
39,52
1
2
-
-
Dostępne
A.1.04
24,30
1
1
-
Dostępne
A.1.05
34,68
1
2
-
Dostępne
A.1.13
35,01
1
2
-
Dostępne
A.1.14
35,01
1
2
-
-
Dostępne
A.1.15
22,84
1
1
-
-
Dostępne
A.2.01
30,42
2
1
-
-
Dostępne
A.2.02
41,72
2
2
-
-
Dostępne

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy