Magnus Resort Szczyrk

Apartamenty inwestycyjne w Beskidach. Magnus Resort to nie tylko komfortowy hotel, ale także wielofunkcyjny obiekt, wychodzący naprzeciw potrzebom indywidualnych gości jak i grup, uwzględniając cele biznesowe i rekreacyjne.
Premiera
410 000
Model podziałowy
10+10 lat
Koniec 2025
25 - 86 m2
21 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Magnus Resort to 4**** obiekt działający od 2019 roku. Położony w wyjątkowo malowniczej i cichej okolicy oferuje swoim gościom komfortowe i funkcjonalne wnętrza oraz bogatą infrastrukturę.

Plany dotyczące obiektu zakładają jego rozbudowę o trzy hotele apartamentowe, z pokojami o różnym metrażu i układzie, które zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie mieszkańców.

Ulokowany między Szczyrkiem, a Bielskiem-Białą, w sąsiedztwie szlaków pieszych, rowerowych i popularnych ośrodków narciarskich, stanowi dla turystów doskonałą bazę wypoczynkową zarówno latem jak i zimą.

Udogodnienia

Lokalizacja condohotelu

Hotel zlokalizowany jest w miejscowości Bystra – 12 km od Bielska-Białej i 11 km od Szczyrku. Od zachodu i północy otaczają ją stoki Beskidu Śląskiego: Magura, Klimczok, Szyndzielnia, Kołowrót, Kozia Góra oraz Równia.

Bystra posiada nie tylko bardzo dobre warunki dla rekreacji i uprawiania turystyki, ale także korzystny mikroklimat, na który wpływ ma górskie powietrze i okoliczne bujne lasy.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy