Magnus Resort Szczyrk

Apartamenty inwestycyjne w Beskidach. Magnus Resort to nie tylko komfortowy hotel, ale także wielofunkcyjny obiekt, wychodzący naprzeciw potrzebom indywidualnych gości jak i grup, uwzględniając cele biznesowe i rekreacyjne.
Ponadprzeciętne 9% zwrotu
634 307
8 %
10+10 lat
Koniec 2025
25 - 86 m2
21 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Magnus Resort to 4**** obiekt działający od 2019 roku. Położony w wyjątkowo malowniczej i cichej okolicy oferuje swoim gościom komfortowe i funkcjonalne wnętrza oraz bogatą infrastrukturę.

Plany dotyczące obiektu zakładają jego rozbudowę o trzy hotele apartamentowe, z pokojami o różnym metrażu i układzie, które zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie mieszkańców. W całym obiekcie znajdować się będzie około 230 apartamentów wyposażonych i wykończone w wysokim standardzie 4****. Dostępne będą miejsca postojowe zewnętrzne oraz w hali garażowej. Na terenie obiektu znajdą się dwie restauracje - śniadaniowa oraz à la carte. Goście będą mieli dostęp do siłowni i fitness, a także do strefy SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu. Obiekt będzie dysponował również basenem wewnętrznym oraz tawerną regionalną przy górskim potoku. Do dyspozycji będzie 6 sal konferencyjnych oraz oddzielny, multifunkcyjny budynek konferencyjno-bankietowy o powierzchni 630 m², mogący pomieścić około 570 osób.

Magnus Bystra, ulokowany między Szczyrkiem, a Bielskiem-Białą, w sąsiedztwie szlaków pieszych, rowerowych i popularnych ośrodków narciarskich, stanowi dla turystów doskonałą bazę wypoczynkową zarówno latem jak i zimą.

🌊 doskonała lokalizacja, 11 km od Szczyrku
📈 stała, ponadprzeciętna stopa zwrotu 9%
🛋️ gotowe apartamenty - kupujesz i zarabiasz od zaraz
🛎️ hotel działający od 2019 roku
⭐️ obiekt ceniony przez gości (4,6/5 gwiazdek w opiniach Google)
📖 bezobsługowa inwestycja i apartamenty z księgą wieczystą
🛌 21 dni pobytu właścicielskiego

Udogodnienia

Lokalizacja condohotelu

Hotel zlokalizowany jest w miejscowości Bystra – 12 km od Bielska-Białej i 11 km od Szczyrku. Od zachodu i północy otaczają ją stoki Beskidu Śląskiego: Magura, Klimczok, Szyndzielnia, Kołowrót, Kozia Góra oraz Równia.

Bystra posiada nie tylko bardzo dobre warunki dla rekreacji i uprawiania turystyki, ale także korzystny mikroklimat, na który wpływ ma górskie powietrze i okoliczne bujne lasy.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy