Aries Residence
Karpacz

To nowy, całoroczny kompleks hotelowy z grupy Aries realizowany w widokowej lokalizacji tuż obok Świątyni Wang w Karpaczu.
470 700
8 %
10 lat
2026
20 - 70 m2
14 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Aries Residence Karpacz to nowy, całoroczny kompleks hotelowy w górnej części Karpacza tuż przy Świątyni Wang. Usytuowanie inwestycji na wysokości ponad 800 m n.p.m. gwarantuje spektakularne widoki na malowniczą panoramę Kotliny Jeleniogórskiej i kojące otoczenie Karkonoskiego Parku Narodowego.

W ramach inwestycji powstaną 72 luksusowe apartamenty w standardzie 5* , z zachwycającymi widokami z okien oraz dostępem do bogatej infrastruktury Hotelu.

Integralną częścią luksusowego obiektu będą m.in.:
* basen
* rozbudowana część SPA & Wellness
* restauracja widokowa i Cocktail Bar
* sale bankietowe
* sale zabaw dla dzieci
* siłownia
* narciarnia oraz wypożyczalnia rowerów

Udogodnienia

O inwestorze

Aries Residence Karpacz działa w ramach grupy kapitałowej Platan Group, która dysponuje szerokim doświadczeniem deweloperskim, od ponad 24 lat realizując z sukcesem projekty na rynku nieruchomości i hotelarstwa. Spółka posiadająca 100% polskiego kapitału zrealizowała i zarządza własnymi obiektami o powierzchni blisko 200 000 m2, a wartość realizacji w ich portfolio wynosi 180 mln Euro.

PLATAN HOTELS & RESORT odpowiada za sukces Aries Hotel & Spa ***** w Zakopanem -zdobywcy wielu nagród i wyróżnień. Od początku swojej działalności otrzymał ich ponad 25. Jest również laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu World Luxury Hotel Awards 2017.

Doświadczenie marki gwarantuje bezpieczną inwestycję, sprawne zarządzanie obiektem i wypracowanie stałych zysków dla właścicieli.

Lokalizacja condohotelu

Karpacz to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynkuAtutem regionu jest świetna infrastruktura narciarska, liczne i niezwykle popularne szlaki turystyczne oraz malowniczość Karkonoskiego Parku Narodowego.

Kilka dużych ośrodków narciarskich, kilkanaście wyciągów, atrakcje dla rodzic z dziećmi przyciąga rocznie ponad 1,5 mln turystów z Polski i zagranicy.

Lokalizacja inwestycji zapewni gościom możliwość korzystania z licznych aktywności sportowych jak i wydarzeń kulturalnych przez cały rok.

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy