Mirador Szrenica
Szklarska Poręba

Kup apartament w atrakcyjnej cenie w Szklarskiej Porębie z oszałamiającym widokiem na Karkonosze. Promocyjne ceny już od 11 500 zł netto za m².
464 312
Model podziałowy
10 lat
2026
28 - 55,37 m2
inne

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Mirador Szrenica to kameralna inwestycja zlokalizowana w Szklarskiej Porębie, na wysokości 680 m n.p.m. Na zboczu góry powstają 3 budynki, a w nich aż 110 apartamentów z przestronnymi balkonami i tarasami aż do 85 m², z których będzie można podziwiać niesamowite widoki na panoramę Karkonoszy.

Właściciele będą mogli cieszyć się całoroczną strefą wypoczynku składającą się z podwójnego jacuzzi i przeszklonej sauny z widokiem na góry. Dla najmłodszych gości i nie tylko powstanie strefa zabaw i rozrywki, gdzie zaprojektowano małpi gaj dla dzieci, bilard oraz strefę gamingową. Dla miłośników aktywnego wypoczynku do dyspozycji oddajemy narciarnie i rowerownie. Oprócz tego na terenie inwestycji powstanie strefa SPA & Wellness oraz kawiarnia.

Mirador Szrenica powstaje w bliskim sąsiedztwie swojej siostrzanej, starszej inwestycji Złoty Horyzont. Obie inwestycje należą do jednego właściciela. Dzięki temu właściciele apartamentów Mirador Szrenica mogą w pełni korzystać z bogatej oferty atrakcji hotelu Złoty Horyzont, który oferuje zabiegi w hotelowym SPA, najlepsze dania w hotelowej restauracji i całoroczny basen z widokiem na góry.

Udogodnienia

O inwestorze

Szklarska Apartments Sp. z o.o. to rodzinna firma o wieloletnim doświadczeniu. Deweloper na swoim koncie ma zrealizowane apartamenty w Jastrzębiej Górze, obiekty mieszkalne w Gdyni oraz ponad 100 domów pod Warszawą. Wkrótce do grona ukończonych obiektów dołączy inwestycja hotelowa Złoty Horyzont w Szklarskiej Porębie w bliskim sąsiedztwie Mirador Szrenica. W zaawansowanej budowie znajdują się również dwa kolejne projekty – Belle View i Mariental Residence w Szklarskiej Porębie oraz Brzegova Residence w Mikołajkach.

Lokalizacja condohotelu

Przepiękne miasteczko turystyczne na dolnym Śląsku leżące u podnóża Szrenicy (1362 m n.p.m.) na pograniczu Gór Izerskich i Karkonoszy, które z uwagi na moc atrakcji letnich i zimowych cieszy się uznaniem turystów z Polski i zza granicy. Szklarska Poręba to oszałamiające widoki, liczne szlaki górskie, stoki narciarskie, restauracje i wiele innych…

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy