Witkac Residence by Aries

Luksusowe Apartamenty - Zakopane

Cena od
846 630 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
Model podziałowy
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2024
Powierzchnia
32 - 76 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Ekskluzywny hotel z apartamentami typu condo wykończony w standardzie 5 *****, którego budowa zostanie ukończona w I kwartale 2024 roku. Apartament można zakupić na potrzeby własne jako tzw. second home bądź korzystać z udziału w 50% przychodów generowanych przez inwestycję podpisując umowę najmu z Operatorem.

W ofercie WITKAC Residence by Aries znajdą się apartamenty inwestycyjne o powierzchni od 32 m2 do 76 m2 z aneksami kuchennymi. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie hotelu będą znajdowały się: strefa wellness z jacuzzi i saunami, lobby bar, kawiarnia i narciarnia. Poza licznymi udogodnieniami obiekt oferuje swoim rezydentom kreatywną przestrzeń do pracy cichej, która umożliwi pracę zdalną w hotelu.
W inwestycji zaprojektowane zostały apartamenty z tarasami widokowymi, z których podziwiać można zachody słońca nad szczytami Tatr.

Model biznesowy projektu przewiduje opcję zakupu na potrzeby własne jako drugi dom bądź w systemie 50/50.

W modelu z opcją najmu:

*Właściciel apartamentu czerpie 50% przychodów z najmu apartamentów generowanych przez luksusowy Hotel.
*Operator pokrywa wszelkie koszty prowadzenia działalności.
* Po stronie właściciela są jedynie koszty: podatku od nieruchomości i opłaty za ubezpieczenie.

Udogodnienia

Strefa Kids
Parking
Recepcja
Sauna
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

Marka z doświadczeniem - sprawdzony deweloper i operator:

Operatorem apartamentów inwestycyjnych w Zakopanem - będzie PLATAN HOTELS & RESORTS, spółka specjalizująca się od lat w zarządzaniu obiektami hotelowymi marek premium.

Doświadczenie marki gwarantuje bezpieczną inwestycję, sprawne zarządzanie obiektem i wypracowanie stałych zysków dla właścicieli.

PLATAN HOTELS & RESORT odpowiada za sukces Aries Hotel & Spa ***** w Zakopanem -zdobywcy wielu nagród i wyróżnień. Od początku swojej działalności otrzymał ich ponad 25. Jest również laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu World Luxury Hotel Awards 2017.

Deweloperem projektu jest polski deweloper, firma Platan Group, która od 23 lat realizuje projekty biurowe, magazynowe, hotelowe, sportowe i rekreacyjne.

Lokalizacja condohotelu

WITKAC Residence by Aries usytuowany jest w odległości kilku minut spacerem od Krupówek- głównej arterii turystycznej miasta, pełnej klimatycznych restauracji, kawiarni, galerii sztuki i sklepów z lokalnym rękodziełem.
Okolica tętni życiem: wystawy w Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma, spektakle w Teatrze Witkacego, Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, a niewiele dalej -zabytkowa, drewniana kaplica na Jaszczurówce.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą