Bergo Hotel & Resort

Szklarska Poręba

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

BERGO Hotel & Resort to luksusowy condohotel w standardzie 5* z apartamentami inwestycyjnymi. Dostępnych jest 119 apartamentów rozmieszczonych w dwóch , połączonych ze sobą budynkach. Dostępne są apartamenty 1 i 2 pokojowe.

Oddanie inwestycji w listopadzie 2021 roku.

Obiekt położony w sercu Szlarskiej Poręby, 150m od wyciągu Ski Arena Szrenica, blisko lasu z bezpośrednim widokiem na potok.

Hotel wyróżnia najwyższej klasy architektura inspirowana tradycyjnym, górskim designem.

W obiekcie znajdować się będą dwa baseny w tym zewnętrzny całoroczny z podgrzewaną wodą, strefa Wellness & Spa oraz profesjonalna narciarnia i rowerownia.

Okolica obiektu gwarantuje atrakcje zarówno zimą i latem. Latem oferuje ponad 100 kilometrów górskich tras rowerowych, biegowych oraz liczne trasy piesze. Zimą głównym atutem Szklarskiej Poręby, jest długo zalegająca pokrywa śnieżna – średnio przez 110 dni w roku, co sprawia, że stanowi prawdziwy raj dla amatorów „białego szaleństwa”.

Deweloper posiada ponad 10 letnie doświadczenie w budowie mieszkań, budynków usługowych i handlowych na terenie Polski. Twórcy wielu projektów w tym Warszawskiego osiedla Soho Factory, które połączyło budynki poprzemysłowe z nowoczesną architekturą tworząc nową, niezwykle modną i wielofunkcyjną przestrzeń o niezwykłym klimacie.

 

 

Galeria

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.