Apartamenty inwestycyjne Szklarska Poręba

Mercure Szklarska Poręba BERGO

Szklarska Poręba

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Mercure to nowoczesny obiekt hotelowy, znajdujący się w samym centrum Szklarskiej Poręby, ze świetnym dostępem do tras narciarskich i obiektów sportowych m.in. stoku Ski Arena Śrenica. Condohotel idealnie łączy świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz moc atrakcji w samym obiekcie. Wyjątkowe otoczenie, w pobliżu potoku górskiego i lasu zapewni wspaniałe warunki do odpoczynku i relaksu, a rozbudowana strefa restauracyjna, basenowa czy biznesowa zapewni wysokie obłożenie oraz stały zysk ze stopą zwrotu na poziomie 8%. Termin oddania planowany jest na 2021 rok.

Lokalizacja – jedno miejsce, wiele możliwości

Szklarska Poręba to jedna z najchętniej wybieranych destynacji wśród krajowych podróży. Tę niewielką, górską miejscowość z roku na rok odwiedza coraz więcej turystów, nie tylko z Polski, ale również z Czech czy Niemiec.
Ze względu na duże zainteresowanie inwestowanie w hotele w Szklarskiej Porębie jest świetną inwestycją.
Hotel Mercure zlokalizowany jest w samym centrum Szklarskiej Poręby. W pobliżu znajduje się największy w Sudetach ośrodek sportów zimowych. Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać z pięciu tras zjazdowych o długości 12 kilometrów. Na amatorów dwóch kółek czeka ponad sto kilometrów górskich tras rowerowych i tyle samo tras biegowych. Znajdą tu coś dla siebie również miłośnicy wspinaczki, na których czeka wiele ciekawych grup skalnych, a to wszystko w otoczeniu pięknych krajobrazów górskich.
To idealne miejsce na wypoczynek nie tylko dla miłośników aktywności, ale również rodzin z dziećmi, na których moc atrakcji czeka przez cały rok.

Condohotel Mercure - gdzie górska tradycja spotyka się z nowoczesnością

Hotel Mercure to 140 klimatyzowanych apartamentów pod inwestycje, wykończonych na najwyższym standardzie. Połączenie tradycyjnej górskiej architektury z nowoczesnym designem zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
Rozbudowana strefa SPA, baseny wewnętrzne oraz jeden basen na zewnątrz pozwolą im się relaksować przez cały rok. Do tego masaże, zabiegi, a dla miłośników sportu rowerownia, siłownia oraz narciarnia.
Hotel Mercure będzie również posiadał również rozbudowaną strefę restauracyjną oraz parking naziemny i podziemny.

Apartamenty pod inwestycje w hotelu Mercure

Oferujemy przejrzyste i korzystne warunki współpracy. Apartamenty pod inwestycje dostępne będą na okres dziesięciu lat, z możliwością przedłużenia na kolejne 5. Okres pobytu inwestorskiego wynosi 14 dni w roku. Zapewniamy stały zysk na poziomie 8% rocznie.
Inwestorem Mercure Hotels Szklarska Poręba Bergo jest spółka Orkan Real Estate sp. z o.o. sp.k., znana z licznych sukcesów na ryku deweloperskim m.in. z inwestycji Soho Development S.A. zlokalizowanych na warszawskiej Pradze.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Szlkarska Poręba - hotel Mercure
Inwestowanie w hotele Szlkarska Poręba - hotel Mercure
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Mercure Bergo-logo
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Mercure Bergo-lobby
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Mercure-Bergo
Inwestowanie w pokoje hotelowe-spa

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.