Legendarny Hotel Imperial Zakopane

Apartamenty inwestycyjne Zakopane

Cena od
429 844 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
20 lat
Termin oddania
2023
Powierzchnia
22 - 34 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Imperial Zakopane będzie nowoczesnym, luksusowym hotelem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy standard wyposażenia, z jednoczesnym uszanowaniem tradycji, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu. W samym sercu Zakopanego, tworzymy hotel, w którym w każdym detalu wystroju wnętrz odnajdą Państwo perfekcyjne ujęcie klasyki w duchu obecnych czasów.

W Hotelu Imperial Zakopane czeka na Państwa 130 apartamentów utrzymanych w szlachetnej stylistce art deco z elementami unikalnego podhalańskiego wzornictwa, o zróżnicowanej powierzchni od 22 do 34 m².

Nowo powstała inwestycja obejmuje zakup, przebudowę oraz modernizację istniejącego już budynku hotelowego, dobudowanie nowego skrzydła hotelu oraz budowę niezależnego budynku z 6 apartamentami, które będą połączone z budynkiem głównym podziemnym łącznikiem. Pokoje hotelowe oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym zostaną sprzedane w systemie CONDO. Łącznie, oba budynki, będą oferowały 130 pokoi oraz 6 dużych apartamentów. Zakładany okres realizacji inwestycji wyniesie 18 miesięcy.

Ideą projektu aranżacji wnętrz nowego Hotelu Imperial Zakopane, autorstwa studia Agnieszki Brzostek AB Concept Design jest wyrafinowane połączenie kultury, biznesu i sztuki, utrzymane w duchu kontynuacji i poszanowania tradycji, przy zachowaniu najwyższych wymogów użytkowych i funkcjonalnych dla gości nowego zespołu hotelowego.

Czytelne pozostają inspiracje z zakopiańskiego świata artystycznego pochodzące z czasów oddziaływań awangardowych nurtów stylistycznych takich jak ekspresjonizm, formizm i futuryzm, którym przyświecała nadrzędna idea tworzenia nowoczesnej polskiej sztuki narodowej.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Parking
Basen wewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Narciarnia
Spa

O inwestorze

Inwestorem i właścicielem Hotelu Imperial był Jan Jacina z żoną Marią z Gąsieniców Harendzkich Jacina – córką przewodnika 1 klasy Jana Gąsienicy z Bystrego i Bronisławy z Gąsieniców Sobczak.

Lokalizacja condohotelu

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą