Apartamenty inwestycyjne Bukowina Tatrzańska

No Name Luxury Hotel

No Name Luxury Hotel

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Malowniczo położone Wille z własnym ogródkiem

Nowopowstałe Wille położone są w przepięknej okolicy, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, Białki i Bukowiny Tatrzańskiej.
Z okien budynków rozciągają się przepiękne widoki natury. W okolicach jest wiele szlaków pieszych i rowerowych. Nieopodal znajduje się Zalew Czorsztyński, który oferuje wiele atrakcji i możliwości sportów wodnych. Zimą w pobliżu Resortu znajduje się wiele tras narciarskich i atrakcji zimowych.

Obiekty budowane są w standardzie ****plus, będą w pełni wyposażone i urządzone.
Resort składa się z budynku hotelowego, Restauracji, Centrum Odnowy Biologicznej z marką Aromatherapy Associates, 2 basenów zewnętrznych i 10 nowopowstałych, luksusowych 6-osobowych willi, pełnej infrastruktury i miejsc parkingowych.

Każda willa ma powierzchnię 84 m2 ( 67,5 m2 powierzchni użytkowej ) i składa się na parterze z salonu z kominkiem, kuchni, przestronnej łazienki z wanną oraz na piętrze z 2 pokoi sypialnych i łazienki z prysznicem.
Obiekty będą w pełni wyposażone w najwyższym designerskim standardzie. Struktura i wyposażenie nawiązuje do podhalańskiego stylu budowy połączonego z eklektycznym nowoczesnym stylem wyposażenia.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Bukowina No Name Luxury Hotel-ogród
Apartamenty pod inwestycje Bukowina No Name Luxury Hotel-basen
Apartamenty pod inwestycje Bukowina No Name Luxury Hotel-taras
Apartamenty pod inwestycje Bukowina No Name Luxury Hotel-kominek
Apartamenty pod inwestycje Bukowina No Name Luxury Hotel-stolik

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.