Osada Morska Resort & Spa Łeba

Łeba

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

Hotel Osada Morska Resort & Spa Łeba powstaje na działce znajdującej się w pierwszej linii zabudowy, oddalonej 200 m od pięknej, szerokiej plaży oraz 300 m od malowniczego jeziora Sarbsko.

Obiekt budowany w standardzie 4**** składać się będzie ze 125 apartamentów, rozmieszczonych w jednym budynku.

Oddanie do użytkowania w drugim kwartale 2021 r.

Hotel cechować będzie nowoczesna architektura – drewno, kamień i szkło oraz teren rekreacyjny z zewnętrznym basenem.

W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny, zewnętrzny z podgrzewaną wodą, jacuzzi, strefa Wellness & Spa, restauracja, boisko do siatkówki oraz plac zabaw.

Lokalizacja hotelu w cichej części Łeby pozwala cieszyć się spokojem, prywatnością oraz pięknem tamtejszej przyrody .

VG Capital to deweloper z 15 letnim doświadczeniem, 650 mieszkań zrealizowanych w Kołobrzegu, dwie nowopowstające inwestycje w Warszawie. Deweloper jest zaangażowany także w projekty condohotelowe Osada Morska Kołobrzeg i Osada Morska Łeba. Pierwszy z hoteli został już w pełni sprzedany. Obiekt pod nazwą Hotel Saltic Resort & Spa funkcjonuje już od wakacji.

Galeria

Leba_uj5.jpg
Leba_uj6.jpg
Leba_uj4.jpg
Leba_uj3.jpg
Leba_uj2.jpg
Leba uj1.jpg

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.