Osada Morska Resort & Spa Łeba

Apartamenty inwestycyjne Łeba

Cena od
331 046 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2021
Powierzchnia
22 - 67 m²
Pobyt właścicielski
30 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Obiekt budowany w standardzie 4**** składać się będzie ze 125 apartamentów pod inwestycje, rozmieszczonych w jednym budynku.

Oddanie do użytkowania w drugim kwartale 2021 r.

Aparthotel cechować będzie nowoczesna architektura – drewno, kamień i szkło oraz teren rekreacyjny z zewnętrznym basenem.

W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny, zewnętrzny z podgrzewaną wodą, jacuzzi, strefa Wellness & Spa, restauracja, boisko do siatkówki oraz plac zabaw.

Lokalizacja aparthotelu w cichej części Łeby pozwala cieszyć się spokojem, prywatnością oraz pięknem tamtejszej przyrody .

Udogodnienia

Bar
Rowerownia
Sala konferencyjna
Strefa Kids
Parking
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Spa

O inwestorze

VG Capital to deweloper z 15 letnim doświadczeniem, 650 mieszkań zrealizowanych w Kołobrzegu, dwie nowopowstające inwestycje w Warszawie. Deweloper jest zaangażowany także w projekty condohotelowe Osada Morska Kołobrzeg i Osada Morska Łeba. Pierwszy z condo hoteli został już w pełni sprzedany. Obiekt pod nazwą Hotel Saltic Resort & Spa funkcjonuje już od wakacji.

Lokalizacja condohotelu

Condo Hotel Osada Morska Resort & Spa Łeba powstaje na działce znajdującej się w pierwszej linii zabudowy, oddalonej 200 m od pięknej, szerokiej plaży oraz 300 m od malowniczego jeziora Sarbsko.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą