Osada Morska Resort & Spa

Apartamenty inwestycyjne Kołobrzeg

Cena od
242742 zł
Ceny podawane netto*
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2018
Powierzchnia
18 - 37 m²
Pobyt właścicielski
30 dni
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Zostań współwłaścicielem jednego z najnowocześniejszych aparthoteli nad Bałtykiem. Zarabiaj 7% w skali roku i korzystaj z nadmorskiego pobytu kiedy chcesz. Idealna lokalizacja w pierwszej linii zabudowy od morza, luksusowe pokoje w 4**** standardzie, bliskość do centrum miasta – to tylko niektóre atrakcje jakie oferuje condohotel Osada Morska. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać.

Osada Morska Wellness & Spa to nowoczesny obiekt złożony z sześciu budynków, połączonych ze sobą szklanymi łącznikami. Condo hotel oferować będzie 163 nowoczesne apartamenty pod inwestycje, jedno i dwupokojowe, o zróżnicowanych metrażach. Każdy pokój posiadać będzie wyjście na balkon, taras lub ogródek.

Do dyspozycji gości hotelowych powstaną baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, ze strefą wellness & spa oraz jacuzzi. Na najmłodszych czekać będzie kolorowa i bezpieczna bawialnia, a na miłośników dobrego jedzenia klimatyczna restauracja.

Aparthotel oferować będzie również zaplecze biznesowe, między innymi sale konferencyjne i szkoleniowe. Świetna lokalizacja i doskonałe wyposażenie przyciągać będzie turystów nie tylko latem, ale przez cały rok.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Restauracja
Spa

Lokalizacja condohotelu

Jak na osadę morską przystało obiekt zlokalizowany jest tuż nad wybrzeżem, w odległości zaledwie 3 km od portu w Kołobrzegu. Dzięki temu hotel idealnie łączy w sobie kameralny klimat oraz bliskość atrakcji turystycznych. Tych w Kołobrzegu nie brakuje, podobnie jak turystów, którzy licznie przybywają tu nie tylko latem, ale również przez cały rok.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 570 009 884

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą