Apartamenty inwestycyjne Kołobrzeg

Osada Morska Resort & Spa

Kołobrzeg

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Osada Morska Resort & Spa – apartamenty pod inwestycje w Kołobrzegu

Zostań współwłaścicielem jednego z najnowocześniejszych aparthoteli nad Bałtykiem. Zarabiaj 7% w skali roku i korzystaj z nadmorskiego pobytu kiedy chcesz. Idealna lokalizacja w pierwszej linii zabudowy od morza, luksusowe pokoje w 4**** standardzie, bliskość do centrum miasta – to tylko niektóre atrakcje jakie oferuje condohotel Osada Morska. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać.

Lokalizacja – condohotel w pierwszej linii zabudowy

Jak na osadę morską przystało obiekt zlokalizowany jest tuż nad wybrzeżem, w odległości zaledwie 3 km od portu w Kołobrzegu. Dzięki temu hotel idealnie łączy w sobie kameralny klimat oraz bliskość atrakcji turystycznych. Tych w Kołobrzegu nie brakuje, podobnie jak turystów, którzy licznie przybywają tu nie tylko latem, ale również przez cały rok.

Nowoczesne apartamenty pod inwestycje na sprzedaż w Kołobrzegu

Osada Morska Wellness & Spa to nowoczesny obiekt złożony z sześciu budynków, połączonych ze sobą szklanymi łącznikami. Condo hotel oferować będzie 163 nowoczesne apartamenty pod inwestycje, jedno i dwupokojowe, o zróżnicowanych metrażach. Każdy pokój posiadać będzie wyjście na balkon, taras lub ogródek.

Do dyspozycji gości hotelowych powstaną baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, ze strefą wellness & spa oraz jacuzzi. Na najmłodszych czekać będzie kolorowa i bezpieczna bawialnia, a na miłośników dobrego jedzenia klimatyczna restauracja.

Aparthotel oferować będzie również zaplecze biznesowe, między innymi sale konferencyjne i szkoleniowe. Świetna lokalizacja i doskonałe wyposażenie przyciągać będzie turystów nie tylko latem, ale przez cały rok.

Condo system – apartamenty pod inwestycje z gwarantowanym zyskiem

Kupując apartament pod inwestycje stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem. Możesz korzystać z niego na własny użytek (30 dni), a także zarabiać na jego wynajmowaniu innym gościom hotelowym. Stała stopa zwrotu wynosi 8% w skali roku. System działa bezobsługowo – o wszelkie kwestie związane z wynajmem dba doświadczony operator hotelowy.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg Osada Morska-ogród
Apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg Osada Morska-parking
Apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg Osada Morska-widok z góry
Apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg Osada Morska-basen

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.