Osada Morska Resort & Spa

Kołobrzeg

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

Osada Morska Wellness & Spa zlokalizowany będzie w pierwszej linii zabudowy od Morza, zaledwie 3 km od Portu w Kołobrzegu.

Obiekt Budowany w standardzie 4**** składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w sześciu budynkach połączonych ze sobą szklanymi łącznikami.

Nowoczesna Architektura Hotelu – Drewno, kamień i szkło Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 18,5 m² i 2 pokojowe od 30 m².

Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny, zewnętrzny i Jacuzzi, strefa Wellness & Spa, Restauracja oraz bawialnia dla dzieci.

Galeria

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.