Tremonti Ski & Bike Resort

Apartamenty inwestycyjne Karpacz

Cena od
444150 zł
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2020
Powierzchnia
23 - 58 m²
Pobyt właścicielski
30 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Inwestycja oferuje blisko 140 przestronnych apartamentów pod inwestycje, w pełni wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny oraz indywidualne miejsce parkingowe. Obiekt składać się będzie z czterech nowoczesnych oraz dwóch zabytkowych budynków, dla komfortu wszystkie połączone zostaną łącznikami. Do dyspozycji gości oddane zostaną: podgrzewany basen wewnętrzny, gabinety SPA, sauny, fitness oraz strefa dla dzieci z placami zabaw i bawialnią. Latem wypoczywać będzie można nad zewnętrznym basenem inifinity, podziwiając panoramę gór. Włoska trattoria przyciągać będzie ciepłym klimatem, cudownymi zapachami pizzy oraz kawy, a także tarasem z unikatowym widokiem na szczyty Karkonoszy.

Apartamenty pod inwestycje zaprojektowane są w ciepłym, górskim klimacie, nawiązującym do najlepszych kurortów narciarskich w Polsce, Austrii i Szwajcarii. Lokale wykończone i wyposażone zostaną w najwyższej jakości materiałach, spełniających standardy hotelowe, w tym w sprzęt takich marek jak Duravit, Villeroy & Boch czy Grohe. Wygodną komunikacje pomiędzy apartamentami a infrastrukturą, niezależnie od aury pogodowej, zapewnią windy oraz łączniki między budynkami.

Udogodnienia

Bar
Rowerownia
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Narciarnia
Spa

Lokalizacja condohotelu

Bez wątpienia jest to najlepsza lokalizacja, w najpopularniejszym kurorcie polskich Karkonoszy. Karpacz jest ośrodkiem turystycznym, w którym sezon trwa cały rok, a śnieg utrzymuje się nawet przez 100 dni, dlatego stanowi idealne miejsce do wypoczywania, ale także inwestowania.

Obiekt oddalony jest zaledwie 10 minut pieszo od centrum miasta i Stacji Narciarskiej Winterpol. Wyjątkowa lokalizacja, stanowi swoistą enklawę ciszy i spokoju, tuz obok centrów rozrywki, sportów i rekreacji. Z terenu rozpościera się, zapierających dech w piersiach, widok na najwyższą górę Sudetów – Śnieżkę oraz Skalny Stół.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą