Apartamenty inwestycyjne Krynica Zdrój

Belmonte Hotel & Resort

Krynica-Zdrój

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

To pierwszy hotel w Krynicy Zdroju w standardzie 5****. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła i 275 apartamentów pod inwestycje to idealna oferta dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie zainwestować swój kapitał. Stopa zwrotu wynosi 8%, przy 14 dniach pobytu właścicielskiego w ciągu roku. Idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie ulokować pieniądze, korzystać z luksusowego apartamentu i pełnej obsługi hotelowej.

Lokalizacja

Krynica Morska to nie tylko jedno z największych uzdrowisk górskich w Polsce, ale również ważny ośrodek sportów zimowych. Ze względu na liczne atrakcje turystyczne, czyste powietrze oraz niepowtarzalne krajobrazy, Krynica Zdrój cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów z Polski i zza granicy przez cały rok.
Belmonte Hotel & Resort to condo hotel zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim, u podnóża Góry Krzyżowej. Z jednej strony zachwyca tu piękno natury, z drugiej wciąż bliska odległość od centrum miasta i znajdujących się tam atrakcji. Poza aktywnym wypoczynkiem Krynica Zdrój przyciąga również jednym z najpiękniejszych w Polsce parków zdrojowych, z pijalnią wód mineralnych oraz licznymi wydarzeniami kulturalnymi.

Apartamenty pod inwestycje w Krynicy Zdroju

W Belmonte Hotel & Spa nowoczesność łączy się z tradycją i folklorem. Z tego połączenia powstało wyjątkowe miejsce, które zachwyca klimatem oraz wysokim, europejskim standardem. Wszystkie apartamenty inwestycyjne wyposażone są w kominek, balkon oraz miejsce parkingowe w podziemnym parkingu.
Hotel udostępniać będzie swoim gościom szereg atrakcji. W Strefie Zabawy na najmłodszych gości czeka personel, który zadba o ich bezpieczeństwo oraz miło spędzony czas. W tym czasie rodzice skorzystać mogą z szerokiej oferty strefy spa & wellnes. Baseny, siłownia, strefa fitness, sauna oraz gabinety kosmetyczne pozwolą się zrelaksować i zadbać o dobrą formę. Oprócz tego condo hotel oferuje komfortowe warunki dla biznesowych spotkań, szkoleń oraz konferencji. Na potrzeby takich wydarzeń udostępniona będzie sala, która może pomieścić nawet 500 osób.

System Condo – zostań właścicielem luksusowego apartamentu

Dostępne w systemie apartamenty pod inwestycje są w pełni wykończone, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, gotowe do zamieszkania. Hotel oferuje atrakcyjne warunki wynajmu apartamentów, na okres 10 lat, z możliwością przedłużenia. Dostępna jest również opcja pobytu właścicielskiego, przez określoną ilość dni w roku. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard obiektu zapewni duże zainteresowanie turystów i stały, wysoki, stały zwrot z inwestycji.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Krynica Zdrój Belmonte-las
Apartamenty pod inwestycje Krynica Zdrój Belmonte-wyciąg
Apartamenty pod inwestycje Krynica Zdrój Belmonte-budynek
Apartamenty pod inwestycje Krynica Zdrój Belmonte-sypialnia
Apartamenty pod inwestycje Krynica Zdrój Belmonte-poczekalnia

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.