Belmonte Hotel & Resort

Apartamenty inwestycyjne Krynica Zdrój

Cena od
589000 zł
Stopa zwrotu
8%
Długość umowy
10 lat
Termin oddania
2021
Powierzchnia
28 - 41 m²
Pobyt właścicielski
14 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

To pierwszy hotel w Krynicy Zdroju w standardzie 5****. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła i 275 apartamentów pod inwestycje to idealna oferta dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie zainwestować swój kapitał. Stopa zwrotu wynosi 8%, przy 14 dniach pobytu właścicielskiego w ciągu roku. Idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie ulokować pieniądze, korzystać z luksusowego apartamentu i pełnej obsługi hotelowej.

W Belmonte Hotel & Spa nowoczesność łączy się z tradycją i folklorem. Z tego połączenia powstało wyjątkowe miejsce, które zachwyca klimatem oraz wysokim, europejskim standardem. Wszystkie apartamenty inwestycyjne wyposażone są w kominek, balkon oraz miejsce parkingowe w podziemnym parkingu.
Hotel udostępniać będzie swoim gościom szereg atrakcji. W Strefie Zabawy na najmłodszych gości czeka personel, który zadba o ich bezpieczeństwo oraz miło spędzony czas. W tym czasie rodzice skorzystać mogą z szerokiej oferty strefy spa & wellnes. Baseny, siłownia, strefa fitness, sauna oraz gabinety kosmetyczne pozwolą się zrelaksować i zadbać o dobrą formę. Oprócz tego condo hotel oferuje komfortowe warunki dla biznesowych spotkań, szkoleń oraz konferencji. Na potrzeby takich wydarzeń udostępniona będzie sala, która może pomieścić nawet 500 osób.

Udogodnienia

Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Restauracja
Sauna
Narciarnia
Spa

Lokalizacja condohotelu

Krynica Morska to nie tylko jedno z największych uzdrowisk górskich w Polsce, ale również ważny ośrodek sportów zimowych. Ze względu na liczne atrakcje turystyczne, czyste powietrze oraz niepowtarzalne krajobrazy, Krynica Zdrój cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów z Polski i zza granicy przez cały rok.
Belmonte Hotel & Resort to condo hotel zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim, u podnóża Góry Krzyżowej. Z jednej strony zachwyca tu piękno natury, z drugiej wciąż bliska odległość od centrum miasta i znajdujących się tam atrakcji. Poza aktywnym wypoczynkiem Krynica Zdrój przyciąga również jednym z najpiękniejszych w Polsce parków zdrojowych, z pijalnią wód mineralnych oraz licznymi wydarzeniami kulturalnymi.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą