Mercure Hotel
Szczyrk Resort

Obiekt pod międzynarodową marką z rozbudowaną infrastrukturą konferencyjną. Położony na najbardziej widokowej działce w Szczyrku.
406 000
8 %
20 lat
2024
22,68 - 25,12 m2
14 dni

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Inwestycja Mercure Hotel Szczyrk Resort powstaje w kultowej lokalizacji w jakiej od ponad 40 lat funkcjonowało legendarne Orle Gniazdo. Będzie to jeden z najwyżej położonych obiektów w Polsce, posadowiony na 660 m n.p.m., u podnóży Góry Klimczok górującej nad Szczyrkiem. Będzie to największy wielofunkcyjny obiekt w regionie, oferujący szeroki zakres usług turystycznych oraz biznesowych. Ze względu na układ obiektu każdy apartament posiada niepowtarzalny widok na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne (1273m n.p.m.). Nowoczesny condo hotel został zaprojektowany z troską o otaczającą nas przyrodę i holistycznym podejściem do człowieka, idealnie wpisuje się w wzgórze porośnięte lasami.

Na terenie hotelu znajdzie się 5 punktów gastronomicznych, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, największy w regionie aquapark strefami basenowymi i zjeżdżalniami, strefa dla dzieci oraz teren rekreacyjny. Zaplecze konferencyjne zaoferuje ponad 4 000 m2 przestrzeni wystawienniczej i sal konferencyjnych. W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących.

Udogodnienia

O inwestorze

Inwestorem jest Spółka Beskid Resort Properties Sp. z o.o., spółka z kapitałem zakładowym 122 000 000 zł działająca od ponad 30 lat.

Generalnym wykonawcą jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. działające na rynku od 70 lat. Firma oferuje pełny zakres usług budowlanych, począwszy od projektu aż po realizację pod klucz, występując w roli generalnego wykonawcy bądź wykonawcy części robót budowlano-instalacyjnych w obszarach budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej, mieszkaniowego, ekologicznego oraz infrastruktury technicznej. Zrealizował, min.: Skoda w Mlada Boleslav, Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, hotele: Vienna w Bielsku-Białej, Belweder w Ustroniu, Klimczok w Szczyrku, Dębowiec w Bielsku-Białej.
Wykończeniem hotelu i apartamentów zajmie się wielokrotnie nagradzana, rekomendowana przez sieci Accor i Radisson do tego typu prac – Pracownia Tremend

Hotel zarządzany będzie przez Hotel Professionals, profesjonalny podmiot specjalizujący się w kompleksowych usługach zarządzania, a także w doradztwie operacyjnym na etapie budowy i przygotowywaniu hoteli do otwarcia. W portfolio spółki znajdują się hotele takich marek jak Hampton by Hilton, Moxy sieci Marriott, Hyatt Place czy Holiday Inn Express. Spółka zarządzająca obecna będzie również na etapie realizacji inwestycji, świadcząc usługi doradcze w celu terminowego i efektywnego przygotowania hotelu do otwarcia.

Marka Mercure to międzynarodowa sieć hotelowa, należąca do grupy Accor – jednego z liderów światowego hotelarstwa, obecna w ponad 100 Krajach z ponad 4 300 hotelami oraz prawie 620 000 pokojami. Misją Mercure jest dostarczanie inspirowanych lokalnie usług spełniających oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Marka łączy w sobie siłę sieci międzynarodowej z silnym zaangażowaniem w jakość. Sieć Accor jest obecna na całym świecie z szerokim wachlarzem marek, od luksusowej do ekonomicznej: Sofitel, Raffles, Fairmont, Swissôtel, Rixos, Pullman, MGallery, Gran Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Mama Shelter, Adagio, Ibis, Ibis Styles, Ibis Budget, Aparthotel F1 oraz Thalassa Sea & Spa.

Lokalizacja condohotelu

Szczyrk to miasteczko turystyczne położone w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim,
w dolinie rzeki Żylicy, u podnóży gór Klimczok (1119 m n.p.m.) i Skrzyczne (1257 m n.p.m.).
Największymi atutami tego miejsca są niepowtarzalny klimat, a także różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku. To tutaj znajduje się najwięcej w Polsce stoków narciarskich i rowerowych.
A wszystko to w średniej odległość czasowej do 2,5 godzin dla 15,8 miliona osób!

Nie jesteś pewien
która inwestycja jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie projekt na miarę Twoich inwestycyjnych oczekiwań.

Wypełnij formularz kontaktowy