Apartamenty inwestycyjne Łeba

Osada Morska Łeba Apartamenty

Łeba

0

Termin oddania

Model podziałowy

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Osada Morska Wellnes & Spa to nowoczesny obiekt, w standardzie 4****. Hotel zlokalizowany będzie w pierwszej linii zabudowy od morza, na uboczu Łeby. Kameralny charakter i dziewicze otoczenie zapewnią bliski kontakt z naturą. Luksusowe apartamenty pod inwestycje, zaprojektowanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, wykończone w standardzie premium zapewnią całoroczną odskocznię od wielkomiejskiego hałasu i gwaru.

Lokalizacja – w bliskości z naturą

To jeden z największych atutów tego condohotelu. Unikalne położenie między Morzem Bałtyckim, a jeziorem Sarbsko gwarantuje świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, na czele z kite i windsurfingiem. Dziewicza okolica rezerwatu przyrody Mierzeja Sarbska oraz Słowińskiego Parku Narodowego przyciągnie amatorów wycieczek pieszych, rowerowych, poszukiwaczy ciszy i spokoju. Jednocześnie bliska odległość od Łeby (2 km) gwarantuje wiele całorocznych atrakcji jak kina, teatry, muza czy oceanaria.

Hotel Osada Morska – pokoje hotelowe w standardzie premium

Osada Morska to 63 nowoczesne apartamenty pod inwestycje, zlokalizowane w sześciu budynkach, połączonych szklanymi łącznikami. Każdy pokój posiadać będzie taras lub balkon, ogródek i własne miejsce parkingowe. Wszystkie apartamenty pod inwestycje wykończone będą pod klucz, w wysokim, 4-gwiazdkowym standardzie. Dodatkowym atutem jest wyposażenie hotelu w rozbudowaną strefę spa & wellnes, z basenami oraz sauną suchą i mokrą. Do tego pool bar, lobby oraz sala zabaw dla najmłodszych gości.
Obiekt zostanie oddany do użytku w czerwcu 2021 roku.

System Condo – zostań właścicielem luksusowego apartamentu pod inwestycje

Apartamenty pod inwestycje na sprzedaż to nie tylko sposób na bezpieczną inwestycję i pomnażanie kapitału. To również szansa na stworzenie drugiego, nadmorskiego domu i miłe spędzanie czasu. Oferujemy luksusowe apartamenty pod inwestycje, z gwarancją wysokiego obłożenia przez cały rok i roczną stopą zwrotu na poziomie 7%.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - teren
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - budynek
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - apartamentowce
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - lobby
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - kuchnia
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - łóżko
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - schody
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - restauracja
Apartamenty pod inwestycje Łeba Osada Morska - basen

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.