Osada Morska Łeba Apartamenty

Łeba

0

Termin oddania

Model podziałowy

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

165 luksusowych mieszkań, dla wszystkich którzy marzą o własnym domu nad morzem z możliwością korzystania z całego zaplecza hotelowego. Większość pokojów posiada tarasy z których roztacza się malowniczy widok na otaczający las. Prace budowlane nad apartamentowcem rozpoczną się już w październiku 2020 roku.

Inwestycja w apartament hotelowy w Osadzie Morskiej Łeba to bezobsługowa, bezpieczna forma pomnażania kapitału, a zarazem przyjemność spędzania wolnego czasu w luksusowym obiekcie o wyjątkowej lokalizacji. Jako inwestor masz zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku czy obłożenia hotelu. Dodatkowo korzystasz ze wszystkich atutów hotelu podczas 30 dniowego pobytu właścicielskiego.

Korzyści inwestora:

Twoim apartamentem będą zarządzać najlepsi fachowcy z branży hotelarskiej. Wszystkie koszty związane z prowadzeniem hotelu pozostają po stronie operatora. Masz gwarancję pełnej długoletniej bezobsługowości.

Nabywasz pełne prawo własności do swojego apartamentu wraz z wpisem do księgi wieczystej.

Odbierasz od nas gotowy, w pełni wyposażony apartament. Urządzony w nowoczesnym stylu przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Każdą chwilę możesz spędzać w swoim apartamencie, bo masz aż 30 dni w roku na pobyt właścicielski.

Otrzymasz imienną kartę VIP upoważniającą do dedykowanych zniżek na wszystkie usługi i atrakcje oferowane przez Osadę Morską Łeba.

Jako właściciel będziesz mógł korzystać z usług i całej bogatej infrastruktury hotelowej m.in. basenów, centrum Spa & Wellness, restauracji, barów czy rodzinnych animacji.

Jeżeli w danym czasie nie będziesz korzystał ze swojego apartamentu, możesz skorzystać z opcji wynajmu poprzez profesjonalnego operatora z podziałem zysku 30/70% lub wynająć go samodzielnie!

Galeria

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.