Apartamenty inwestycyjne Szklarska Poręba

Hotel HORIZON

Szklarska Poręba

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

apartament na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Horizon to nowoczesny i komfortowy obiekt, o wysokim 4**** standardzie. Usytuowany w cichej okolicy karkonoskich krajobrazów, daje poczucie kameralności i spokoju. Jednocześnie bliskość ważnych arterii zapewnia świetną komunikację i umożliwia szybkie dotarcie do kluczowych atrakcji w okolicy. Idealny na wypad rodzinny czy wyjazd służbowy.

Lokalizacja

Hotel Horizon zlokalizowany jest przy ulicy Dolnej, w Szklarskiej Porębie. To niepozorne miasteczko na granicy Gór Izerskich oraz Karkonoszy przyciąga perspektywą ciekawych wycieczek i obietnicą wielu atrakcji. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i poszukiwaczy mocnych wrażeń. Okolica oferuje wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu m.in.:
- turystyka górska
- wspinaczka skałkowa
- górskie spływy kajakowe
- kolarstwo górskie
- parki rozrywki i parki linowe.
Szklarska Poręba tętni życiem przez cały rok, przyciągając turystów z Polski i zza granicy. Bogata oferta turystyczna i gastronomiczna czyni ją idealnym miejscem zarówno na weekendowy wyjazd jak i dłuższy pobyt w okresie ferii czy wakacji.
Dodatkowym atutem jest bardzo czyste powietrze i klimat zbliżony do warunków alpejskich. Uroku dopełniają niesamowite widoki na pasma górskie.

Charakterystyka obiektu

Hotel Horizon to 155 luksusowych i komfortowych apartamentów pod inwestycje, w standardzie 4-gwiazdkowym. Obiekt wyposażony jest w basen oraz strefę spa i fitness, w której można się zregenerować po intensywnym dniu i zagospodarować czas w okresie niepogody. Condohotel Horizon wyposażony jest również w lobby bar oraz strefę przeznaczoną do spotkań biznesowych. Przed obiektem znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci, umożliwiający aktywność na świeżym powietrzu. Miłośników sportów zimowych ucieszy bliska odległość (pół kilometra) od stoku i wypożyczalni sprzętu narciarskiego.
Całość dopełnia piękny krajobraz górski, który można podziwiać z tarasów widokowych.

System condo – zasady współpracy

Oferujemy przejrzyste i bardzo korzystne warunki współpracy. Umowę podpisujemy na okres 10 lat, z możliwością jej przedłużenia na kolejne pięć. Każdy apartament pod inwestycje posiada własną księgę wieczystą. Zapewniamy stały zysk na poziomie 8%, przez cały czas trwania wynajmu. W ramach umowy oferujemy 30 dni pobytu właścicielskiego w roku. W przypadku korzystania z pobytu wypłacamy czynsz.

Condohotel – informacje o deweloperze  

Firma AKME to deweloper z ogromnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość usług licznymi wyróżnieniami m.in.: Godłem Teraz Polska, Orłem Budownictwa, Dolnośląskiego Certyfikatem Gospodarczego, nagrodą Gazele Biznesu oraz Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Apartament inwestycyjny - galeria zdjęć

Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Horizon-woda
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Horizon-widok
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Horizon-budynki
Apartamenty pod inwestycje Szklarska Poręba Horizon-pejzaż

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.