Hotel HORIZON

Szklarska Poręba

0

Termin oddania

0

Stopa zwrotu

0

Umowa najmu

0

Pobyt właścicielski

0

-

0

m2

Dostępne metraże

0

Cena od

o inwestycji

Hotel Horizon, położony w Szklarskiej Porębie to 155 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów z widokiem na przepiękną panoramę górskich pasm. Hotel odznacza się najwyższej klasy architekturą inspirowaną tradycyjnym górskim designem. Lokale wyposażone i wykończone w wysokim standardzie 4****

Nasza inwestycja znajduje się w cichej okolicy przy ulicy Dolnej z widokiem na przepiękną panoramę górskich pasm. Bliskość głównych ulic pozwala uniknąć problemów komunikacyjnych. Myli się ten kto myśli, że Szklarska Poręba nie tętni życiem. Bogactwo imprez, koncerty, sporty, atrakcji turystycznych oraz różnorodna oferta gastronomiczna, sprawiają że jest to miejsce idealne na weekendowy wypad lub wakacje zarówno dla rodzin szukających odpoczynku, jak i młodych ludzi spragnionych wrażeń. I to wszystko w otoczeniu przepięknych gór.

Cena obejmuje lokal z osobną księgą wieczystą, dedykowane miejsce parkingowe oraz pełne wyposażenie apartamentu na najwyższym światowym poziomie.

Zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki. Podpiszemy z Tobą umowę na 10 lat (z opcją przedłużenia o kolejne 5 lat), a zakupiony przez Ciebie apartament będzie miał osobną księgę wieczystą. W ramach umowy najmu oferujemy 30 dni pobytu właścicielskiego w każdym roku, w przypadku skorzystania z pobytu wypłacamy czynsz.

 

Szklarska Poręba tętni życiem, a jednocześnie oferuje turystom mnóstwo spokoju, odpoczynku i zacisznych lokalizacji oraz tras spacerowych z dala od turystycznego zgiełku. Każdy odnajdzie tu kawałek miejsca dla siebie.

Deweloper AKME działa na terenie całej Polski od 1992 roku. Za jakość swoich usług firma została laureatem licznych nagród m.in.: Godła Teraz Polska, Orła Budownictwa, Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego, Gazel Biznesu oraz Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play.

 

Galeria

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swój numer - nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Administratorem danych jest Oak Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-411), ul. Wioślarska 8. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez Oak Property Sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: Oak Property Sp. z o.o. ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa z dopiskiem „Dane Osobowe”.