Hotel Horizon

Apartamenty inwestycyjne Szklarska Poręba

Cena od
357309 zł
Stopa zwrotu
7%
Długość umowy
15 lat
Termin oddania
2022
Powierzchnia
22 - 45 m²
Pobyt właścicielski
30 dni
Lokal z własną księgą wieczystą
Ochrona antyinflacyjna
Wykończenie i wyposażenie w cenie

Apartamenty na sprzedaż - opis inwestycji

Hotel Horizon to nowoczesny i komfortowy obiekt, o wysokim 4**** standardzie. Usytuowany w cichej okolicy karkonoskich krajobrazów, daje poczucie kameralności i spokoju. Jednocześnie bliskość ważnych arterii zapewnia świetną komunikację i umożliwia szybkie dotarcie do kluczowych atrakcji w okolicy. Idealny na wypad rodzinny czy wyjazd służbowy.

Udogodnienia

Bar
Rowerownia
Sala konferencyjna
Siłownia
Strefa Kids
Parking
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny
Recepcja
Restauracja
Sauna
Narciarnia
Spa
Taras widokowy

O inwestorze

Firma AKME to deweloper z ogromnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość usług licznymi wyróżnieniami m.in.: Godłem Teraz Polska, Orłem Budownictwa, Dolnośląskiego Certyfikatem Gospodarczego, nagrodą Gazele Biznesu oraz Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Lokalizacja condohotelu

Hotel Horizon zlokalizowany jest przy ulicy Dolnej, w Szklarskiej Porębie. To niepozorne miasteczko na granicy Gór Izerskich oraz Karkonoszy przyciąga perspektywą ciekawych wycieczek i obietnicą wielu atrakcji. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i poszukiwaczy mocnych wrażeń. Okolica oferuje wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu m.in.:
– turystyka górska
– wspinaczka skałkowa
– górskie spływy kajakowe
– kolarstwo górskie
– parki rozrywki i parki linowe.
Szklarska Poręba tętni życiem przez cały rok, przyciągając turystów z Polski i zza granicy. Bogata oferta turystyczna i gastronomiczna czyni ją idealnym miejscem zarówno na weekendowy wyjazd jak i dłuższy pobyt w okresie ferii czy wakacji.
Dodatkowym atutem jest bardzo czyste powietrze i klimat zbliżony do warunków alpejskich. Uroku dopełniają niesamowite widoki na pasma górskie.

condo.pl
ul. Wioślarska 8
00-411 Warszawa
+48 574 000 875

Formularz kontaktowy

Wypełnij dane, a my
skontaktujemy się z Tobą